Sinead O'Connor została pobita przez własnego syna!

Piosenkarka Sinead O'Connor zamieściła na swoim profilu na Facebooku wstrząsający wpis, gdzie opowiada, że została pobita przez starszego syna Jake'a po tym, jak stanęła w obronie młodszego.

Dziś wieczorem pobił mnie mój 30-letni syn. Zrobił to na werandzie mojego własnego domu. Była przy tym jego dziewczyna, pomagała mu i śmiała się, a wszystko to na oczach mojego 13-letniego syna. Wszystko dlatego, że próbowałam go bronić przed nimi, ponieważ znęcali się nad nim przez cały tydzień - napisała O'Connor.

Piosenkarka żaliła się, że starszy syn znęcał się psychicznie nad nią i namawiał do samobójstwa. Kiedy artystka wygarnęła mu jego zachowanie, została uderzona w nos. Zdjęcia pobitej twarzy Sinead O'Connor zamieściła na Facebooku.

Wpis piosenkarki został szybko usunięty, ale zanim to się stało zdjęcia pobitej Sinead O'Connor szybko obiegły internet. Już jakiś czas temu artystka przyznała się, że cierpi na depresję i zaburzenia afektywne dwubiegunowe, a w listopadzie opublikowała film, w którym zwierza się z samobójczych myśli.