Agata Młynarska jest chora?

Agata Młynarska jest znana ze swojej perfekcyjności i sumienności w pracy dziennikarskiej. Swoje sukcesy zawodowe przypłaciła jednak własnym zdrowiem, bo jak się okazuje - zaniedbała objawy poważnej choroby, a zamiast regularnie się badać, stawiała na pracę. Co się stało z Agatą Młynarską? Dziennikarka już od kilku lat cierpi na nieswoiste zapalenie jelit i z tego powodu kilka miesięcy temu znalazła się nawet w szpitalu. Jak donosi magazyn "Na żywo", do pójścia do lekarza zmusiły ją dopiero silne bóle brzucha:

Nauczyłam się już żyć ze swoim problemem nieswoistego zapalenia jelit. Wiem, że to nie jest coś, z czym można dyskutować, jestem pod stałą kontrolą lekarską (…). W momentach pogorszenia wyhamowuję i wtedy wszyscy wiedzą, że pracuję z domu. Życie z tą chorobą jest wyzwaniem, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ona zaskoczy, kiedy będzie pogorszenie.

Mimo poważnych problemów ze zdrowiem Agata Młynarska wciąż nie zwalniała tempa i znów naraziła się na niebezpieczeństwo - tym razem zachorowała na zapalenie płuc. Tak opowiadała o tym dziennikarzom magazynu "Show":

Przewlekły kaszel, który mi od dłuższego czasu dokuczał, był nierozpoznanym zapaleniem płuc, które przebiegało bez gorączki. Nie mając tej świadomości, brałam udział w odsłonięciu pomnika taty na Powązkach czy ślubie mojej Sylwii.

Sytuacja była o tyle groźna, że Młynarska choruje jednocześnie na astmę i nieswoiste zapalenie jelit, na szczęście lekarzom ze szpitala w Zakopanem udało się w porę ją wyleczyć. Życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że dziennikarka będzie już bardziej na siebie uważać.