"Sieć narcyza" napisana przez Agatę Zych ukazuje trudne relacje damsko–męskie. Wszystko dzieje się we współczesnych realiach, co jeszcze mocniej pozwala utożsamić się z Emi, zaplątaną w tytułową sieć...

"Sieć narcyza" - o czym jest książka Agaty Zych?

Główna bohaterka książki, Emilia, zwana przez wszystkich Emi, przechodzi przez zawiłą i niejednokrotnie naznaczoną trudnościami drogę, aby w końcu poznać samą siebie, zdobyć umiejętność właściwego rozeznawania własnych potrzeb, a przede wszystkim uświadomić sobie swój potencjał i możliwości.

Związki z mężczyznami, którzy niejednokrotnie mają na nią destrukcyjny wpływ, a także wyraźny emocjonalizm bohaterki sprawiają, że jej przeżycia mogą stanowić świetną i mądrą lekcję dla niejednej z czytelniczek szukających swojego miejsca na świecie i próbujących zawalczyć o same siebie, zwłaszcza tych pragnących wyrwać się z toksycznej sieci narcyza. 

"Sieć narcyza" - recenzje

Książkę "Sieć narcyza" obejmujemy swoim patronatem, a więc polecamy wam ją z całego serca. Zachęcamy was również do przeczytania recenzji autorstwa znanych i lubianych kobiet.

Olga Bołądź, aktorka:

Emi to każda z nas. Uwaga! Narcyz to wieczny łowca i może dopaść też Ciebie. Cieszę się, że Agata napisała tę książkę. Dziewczyny, ostrzegajmy się przed dupkami i nie pozwólmy im manipulować naszymi emocjami. Nastawmy radary i uczmy się kochać siebie i fajnych facetów. Jesteśmy tego warte. 

Emilia Komarnicka–Klynstra, aktorka:

Historia Emilii Rosłaniec jest niezwykłą inspiracją, by zwrócić się w swoją stronę. Nie ma bowiem innej drogi, by wpłynąć na naszą rzeczywistość, jak poprzez zmianę siebie. Doświadczenie bohaterki może być właśnie tym impulsem, by podjąć decyzję i zacząć działać.  

KUP KSIĄŻKĘ BEZPOŚREDNIO PRZEZ STRONĘ WYDAWCY lub sprawdź TUTAJ.

O autorce:


fot. Marta Sinior/sinior.pl

Agata Zych od piętnastu lat pracuje w mediach. Stworzyła lub współtworzyła m.in. „InStyle Polska”, „Fashion Magazine”, czy portal kobieta.pl. Była również brand managerem magazynu „Elle”, a także pełniła rolę wydawcy serwisu viva.pl. Obecnie jest Content Marketing Leaderem, a z zamiłowania i poczucia misji - coachem.

Zyskując pewność swoich umiejętności, pokonując własne granice i słabości, zdobyłam doświadczenie oraz naturalną chęć pomagania innym. Tylko szacunek dla samej siebie gwarantuje sukces, a ja przeszłam taką właśnie drogę! To ona spowodowała, że nadal się rozwijam, stawiam sobie nowe wyzwania i przekazuje moją wiedzę innym!

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: