Niektóre planety wysyłają nam silne wibracje. Zwłaszcza wtedy, gdy łączą się z Księżycem, który potęguje ich działanie. Wtedy jest najlepszy czas na rytuały z nimi związane. Prognoza astrologiczna 8-14 stycznia 2024 roku wskazuje, że teraz nadchodzi koniunkcja Saturna z Księżycem. To jedyny moment w miesiącu, kiedy możemy wykonać rytuał Saturna na motywację do działania. 

Rytuał motywacyjny z użyciem mocy Saturna

Rytuał Saturna działa tylko wtedy, gdy ta ogromna planeta łączy się z Księżycem. Z reguły ma to miejsce raz w miesiącu, więc warto wykorzystać ten moment, aby zadbać o odpowiednią motywację do działania na co dzień. 

Zobacz także: 

Tym razem koniunkcja Księżyca z Saturnem będzie miała miejsce 14 stycznia 2024 roku. Tego dnia powinniśmy zatem znaleźć chwilę na odprawienie tego rytuału.

Do jego wykonania potrzebne ci będą:

  • czarna świeca, 
  • kartka i długopis,
  • atrybut związany z dziedziną, w jakiej chcesz uzyskać motywację. 

Jak wykonać ten rytuał krok po kroku? 

Rytuał Saturna krok po kroku

Usiądź w spokojnym pomieszczeniu, w którym nikt nie będzie ci przeszkadzał. Świecę postaw na stole, a obok połóż atrybut, który kojarzy ci się z dziedziną, w jakiej chcesz uzyskać motywację. To może być coś związanego z twoją pracą, ale też np. hantel to ćwiczeń lub małe serduszko, jeżeli brakuje ci zapału w kwestii uczuć.

Zobacz także:

Zobacz także: 

Na kartce zapisz intencję, jaka ci przyświeca - np. chcę wytrwać w regularnych ćwiczeniach. Zapal świecę i wyobraź sobie siebie realizującego zadanie, które jest zapisane na kartce. Następnie weź do ręki atrybut, ściśnij go mocno, a karteczkę z intencją spal.

Moc Saturna z pewnością sprawi, że ten rytuał przyniesie ci upragnioną motywację. A jeżeli chcesz mieć większe prawdopodobieństwo realizacji zamierzonego planu, koniecznie wykonaj afirmacje sukcesu