Rytuał Kryształowej Traczy to sprawdzony sposób na odcięcie się od kłopotów i ochronę przed złą energią. Jest szybki, prosty i skuteczny, a co najważniejsze, możesz go wykonać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Jednak, jak i w przypadku innych praktyk z zakresu białej magii, ma on działanie wspomagające i nie zdejmuje  z nas odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Czytaj także:

Rytuał Kryształowej Traczy a magia

Rytuał Kryształowej Tarczy opiera się przede wszystkim na pracy z intencjami i energią. Dlatego można go wykonać w każdym momencie, a nawet w stresującej sytuacji. Dzieje się tak, ponieważ nasze intencje i uwolniona przez nas energia tworzą niewidzialną tarczę, która zatrzymuje i odbija złe wibracje kierowane w naszą stronę. Co ważne, efekt jest natychmiastowy. W zależności od naszej intencji rytuał ten może nas również wspierać w mądrych decyzjach finansowych oraz blokować energetyczny dostęp osobom, które mają wobec nas nieuczciwe zamiary. 

Czytaj także:

Jak wykonać Rytuał Kryształowej Traczy?

Rytuał Kryształowej Tarczy nie jest skomplikowany, jednak należy pamiętać o odpowiedniej kolejności wykonywania poszczególnych czynności. Gdy ten proces zostanie zaburzony, rytuał ochronny straci swoją magiczną moc. Z poniższej instrukcji dowiesz się, jak wykonać Rytuał Kryształowej Traczy

  1. Precyzyjnie określ swój problem. Im zrobisz to dokładniej, tym jego unicestwienie będzie skuteczniejsze.
  2. Wyobraź sobie, że przed sobą znajduje się przezroczysta tarcza, która chroni cię przed światem wewnętrznym.
  3. Zamknij oczy, skup się na swoim wnętrzu.
  4. Pozostań w skupieniu tak długo, aż poczujesz wewnętrzny spokój.
  5. Gdy ten akt się dokona, powoli otwórz oczy i wróć do codziennych zajęć.

Rytuał Kryształowej Tarczy jest w pełni bezpieczny i możesz go wykonywać za każdym razem, gdy znajdziesz się w tarapatach.

Czytaj także:

Zobacz także: