Rossmann promocja 2+2 gratis na sierpień 2019

Nowa promocja Rossmann 2+2 gratis na sierpień 2019 ucieszy te klientki, które dużą wagę przykładają do pielęgnacji włosów i ciała. W tym miesiącu bowiem Rossmann do swojej comiesięcznej promocji 2+2 gratis wybrał produkty do pielęgnacji ciała, włosów i paznokci. Wakacyjna promocja pod hasłem "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa" z pewnością skusi niejedną z was.

Rossmann promocja 2+2 gratis na sierpień 2019: co warto kupić?

Promocja Rossmann 2+2 gratis to idealna okazja dla osób, które zdążyły już wrócić z wakacji i przechodzą w tryb regeneracji włosów, czy skóry po lecie. W najnowszej promocji warto zatem zainwestować w odżywki do włosów, balsamy i masła do ciała, czy maseczki do twarzy. Zwłaszcza teraz po ekspozycji na słońce nasza skóra i włosy tego potrzebują. Dlaczego zatem nie skorzystać z takiej promocji?

Rossmann promocja 2+2 gratis na sierpień 2019:: od kiedy?

Promocja Rossmann 2+2 gratis rozpocznie się w drugiej połowie sierpnia, a dokładnie - 21 sierpnia. Z pewnością do zakończenia promocji wiele z was zdąży już wrócić z urlopów i wyposażyć się w kosmetyki niezbędne do regeneracji po lecie.

Rossmann promocja 2+2 gratis na sierpień 2019: zasady

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w sierpniu 2019, tradycyjnie należy wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji. Za dwa z nich zapłacimy, zaś dwa tańsze dostaniemy gratis. Produkty biorące udział w akcji będą oznaczone specjalną etykietą. Warto pamiętać, że każdy wybrany przez nas produkt musi różnić się kodem kreskowym.

Lista produktów, które biorą udział w promocji Rossmann 2+2 gratis w sierpniu będzie dostępna w regulaminie na stronie Rossmanna. 

promocji Rossmann na sierpień 2019: 2+2 gratis mogą skorzystać wyłącznie klienci, którzy posiadają kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. W trakcie promocji Rossmann 2+2 gratis każdy klient może zrobić zakupy tylko jeden raz.

Co wybierzecie dla siebie z promocji Rossmann 2+2 gratis na sierpień 2019? My już mamy swoje typy!