Rossmann promocja 2+2 gratis na sierpień 2018: co kupimy?

Nowa promocja Rossmann 2+2 gratis na sierpień 2018 zaskoczy wszystkich klientów. Promocja Rossmann 2+2 gratis pod hasłem "Zachowaj energię lata" dotyczy produktów do pielęgnacji ciała, włosów i paznokci zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W nowej promocji Rossmann 2+2 gratis na sierpień 2018 kupimy między innymi: balsamy i masła do ciała, odżywki do włosów, maseczki do twarzy, czy produkty do paznokci. Trzeba przyznać, że nowa promocja Rossmann 2+2 gratis na sierpień 2018 jest niezwykle atrakcyjna.

Rossmann promocja 2+2 gratis na sierpień 2018: kiedy?

Promocja Rossmann 2+2 gratis na sierpień2018 rozpocznie się 20 sierpnia i potrwa do 29 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Promocja Rossmann 2+2 gratis na produkty do pielęgnacji ciała, włosów i paznokci obowiązuje zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. 

Rossmann promocja 2+2 gratis na sierpień 2018: zasady

Z promocji Rossmann 2+2 gratis na sierpień 2018 mogą skorzystać wyłącznie klienci, którzy posiadają kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii.

Aby skorzystać z promocji Rossmann 2+2 gratis należy wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji i różnią się kodem kreskowym. Produkty biorące udział w promocji 2+2 gratis będą oznaczone specjalną etykietą. Kupując 4 produkty, dwa z nich tańsze dostaniemy gratis.

Lista produktów objętych promocją Rossmann 2+2 gratis pojawi się na stronie Rossmanna przed rozpoczęciem promocji.

W trakcie promocji Rossmann 2+2 gratis każdy klient może zrobić zakupy tylko jeden raz.

Rossmann promocja 2+2 gratis na sierpień 2018: co warto kupić?

Najnowsza promocja drogerii Rossmann na sierpień 2018 jest bardzo atrakcyjna dla klientów, ponieważ można kupić cztery różne produkty do pielęgnacji. Do tej pory promocje Rossmann 2+2 gratis najczęściej dotyczyły produktów z danej grupy, na przykład ciało, włosy, czy kosmetyki do opalania. Teraz najnowsza oferta jest zdecydowanie szersza i na pewno będzie cieszyła się wielkim zainteresowaniem.

W nowej promocji Rossmann 2+2 gratis na sierpień 2018, klienci kupią produkty do pielęgnacji takich firm jak: Nivea, Dove, Lirene, Garnier, Alterra, Delia i inne.