Promocja na kosmetyki w Rossmanie - ile potrwa?

Festiwal Promocji w Rossmanie przewidziany jest na okres od 1 do 15 października. Dzięki temu przez całe 2 tygodnie możemy zdobyć wiele kosmetyków w bardzo atrakcyjnych cenach. Czy jest jedna zasada rabatowa przyświecająca tej akcji? Otóż promocji będzie wiele, a dodatkowo niektóre będą indywidualne w odniesieniu do kont, które posiada wiele kobiet w aplikacji Rossmana. Dużym plusem akcji jest fakt, że tym razem możemy korzystać z oferowanych akcji bez limitu. Oznacza to, że możemy je mieszać, łączyć i wielokrotnie z nich korzystać. Akcja kierowana jest nie tylko do członków Klubu Rosmann, ale do wszystkich klientów sieci drogerii.

Promocja Rossmann - październik 2019

Październikowa promocja w Rossmannie to przede wszystkim świetna okazja, by przygotować siebie i swój dom na jesień. Odświeżacze powietrza i świece zapachowe nadadzą ciepła i przytulności każdemu wnętrzu, zwłaszcza w chłodne, jesienne wieczory. Suplementy diety pozwolą utrzymać dobre samopoczucie i zdrowie w mroźne i deszczowe dni. Warto również zaopatrzyć się w produkty do pielęgnacji, które zrelaksują Was wieczorem po ciężkim dniu.

Promocja Rossmann 2019 - na które marki uzyskamy rabat?

W Rossmanie zapewne do 15 października znajdziesz promocję na swoje ulubione kosmetyki, jednak na największe rabaty możesz liczyć ze strony tych marek:

  • 2+2 gratis na produkty Schwarzkopf,
  • 2+1 gratis na produkty Nivea,
  • 1+1 gratis na produkty do pielęgnacji ciała, rąk i stóp Bielenda,
  • 2+2 gratis na produkty AA.