Luksusowe dodatki vintage: gdzie kupimy?

Louis Vuitton, Celine, Chanel, Gucci, Prada, Fendi, Christian Dior, YSL - to marki, z których każda z nas chciałaby mieć choć jedną rzecz. Teraz będzie to możliwe, ponieważ ulubiony sklep Polek - Showroom.pl wprowadza do swojej oferty luksusowe produkty vintage. 

Na Showroom.pl pojawiła się nowa kategoria „Vintage”, w której znajdziecie unikatowe akcesoria, m.in. torebki, okulary, biżuterię i zegarki od 47 luksusowych marek.

W ofercie znajdą się modele, których nie ma już w sprzedaży, w tym wiele egzemplarzy kolekcjonerskich. Jak zapowiada Showroom.pl, co tydzień będą pojawiać się nowe produkty, dlatego warto śledzić nowości.

Musimy przyznać, że już w tym momencie wybór jest naprawdę duży, ponieważ znajduje się tam ponad 800 produktów. Wszystkie dodatki i akcesoria są zweryfikowane pod kątem autentyczności.

Jak podkreśla Showroom.pl jest to odpowiedź na rosnące zainteresowanie drugim obiegiem mody. Sięganie po ubrania czy dodatki z drugiej ręki wpisuje się w obecny trend mający na celu dbanie o naszą planetę.