Beata Pawlikowska jest znaną podróżniczką, dziennikarką i pisarką. Wydała kilkadziesiąt książek, zarówno tych opisujących przygody z podróży po całym świecie, jak i poradników psychologicznych oraz kursów językowych. Tym razem opracowała nietypowy kalendarz, który może być jednocześnie poradnikiem, jak udoskonalić siebie i swoje dotychczasowe życie, aby być szczęśliwszym.

 

Każdy dzień może być początkiem czegoś fascynującego. W myśl tej zasady, Beata Pawlikowska postanowiła zebrać wszelkie motywujące cytaty i zainspirować swoich czytelników do zmiany swojego życia na lepsze. Oprócz tego „Kalendarz 2013” zawiera ilustracje autorstwa Pawlikowskiej, a także notatki związane z jej życiem. Dzięki kalendarzowi dowiemy się m.in. kiedy są obchody urodzin Elvisa Presleya, w jakim dniu odbywa się Międzynarodowy Festiwal Latawców w Indiach, czy Mistrzostwa w Dźwiganiu Żon w Finlandii.

Dane wydawnicze:

Autor: Beata Pawlikowska tytuł: „Kalendarz Beaty Pawlikowskiej 2013”, Wydawnictwo G+J Książki, data premiery: 3 pażdziernika 2012 roku, ISBN 590-60-7428-131-2, cena detaliczna 39,90 zł.