Robert De Niro rozstał się z żoną: byli razem 21 lat

Robert De Niro i jego żona Grace Hightower byli małżeństwem 21 lat. To piękny staż patrząc na hollywoodzkie małżeństwa. 

Jak donoszą amerykańskie media 75-letni Robert De Niro i 63-letnia Grace Hightower od jakiegoś czasu nie mieszkają już razem. Kilka dni temu na evencie w nowojorskim muzeum sztuki nowoczesnej - MoMA, aktor pojawił się bez żony, tylko w towarzystwie swoich dzieci.

Robert De Niro i jego żona Grace Hightower byli małżeństwem od 1997 roku.

Robert De Niro rozstał się z żoną: dlaczego?

Jak na razie nie wiadomo, jaki był oficjalny powód rozstania Roberta De Niro z Grace Hightower. Para wzięła ślub w 1997 roku, przy czym to był drugi ślub znanego aktora. Pierwsze problemy w małżeństwie Roberta De Niro pojawiły się dwa lata po ślubie, kiedy para miała już rocznego synka Elliota. Wtedy właśnie małżonkowie ogłosili rozpad swojego małżeństwa. Spekuluje się, że mogło to być spowodowane chorobą syna, który cierpi na autyzm. 

Jednak para wyszła z kryzysu i w 2004 roku postanowiła odnowić przysięgę małżeńską. Robert De Niro w 2014 roku na łamach "The Independent" powiedział, że łatwiej jest, kiedy w małżeństwie nie ma się dzieci, bo w przypadku rozstania zdecydowanie prościej jest podjąć taką decyzję. Para ma dwójkę dzieci: 20-letniego syna Elliotta i 6-letnią córkę Helen.

Czy tym razem to już ostateczne rozstanie Roberta De Niro i Grace Hightower?