Natalia Hołownia przeprowadziła wzruszający wywiad z Weroniką Rosati w programie "Gala Studio". Młoda aktorka otworzyła się przed dziennikarką, opowiedziała, jak samotnie wychowuje swoją córkę Elizabeth, a także zdradziła, że tuż po jej narodzinach rozstała się z partnerem, Robertem Śmigielskim. Był to pierwszy tak szczery i poruszający wywiad w karierze Rosati. Tuż po jego emisji do gwiazdy napisało mnóstwo fanów i gwiazd ze słowami pociechy oraz wsparcia, a także tysiące młodych matek w takiej samej sytuacji życiowej. Również Hołownia, czyli autorka wywiadu, odebrała wiele wiadomości i gratulacji. Zaczęto się interesować dziennikarką i wyszukiwać informacji na jej temat. Kim więc jest Natalia Hołownia? Co osiągnęła? Oraz czy jest spokrewniona z Szymonem Hołownią? Sprawdź PONIŻEJ.

Natalia Hołownia - kim jest

Natalia Hołownia od trzech lat jest redaktor prowadzącą serwisu gala.pl. Wcześniej była redaktor naczelną portalu modowo-urodowego, a jeszcze wcześniej prowadziła popularny blog poświęcony stylizacjom gwiazd. Dziennikarka przez wiele lat pracowała też jako korespondentka z festiwali filmowych, m.in. w Cannes, Wenecji i Berlinie. Hołownia jest również gospodynią internetowego talk-show "Gala Studio", w którym rozmawia z największymi gwiazdami show-biznesu. W mediach dużo mówiło się o jej wywiadzie z Dodą, Kingą Rusin, Marcinem Gortatem, Marylą Rodowicz, Julią Wieniawą, Karoliną Szostak czy Maffashion. A ostatnio - o rozmowie Hołowni z Weroniką Rosati>>

Natalia Hołownia często gości w telewizji śniadaniowej, jak "Pytanie na Śniadanie" czy "Dzień Dobry TVN". Jest tam zapraszana jako ekspert od mediów, od show-biznesu, a także od mody i stylu. Otóż Hołownia w zeszłym roku wydała książkę "Jak być paryżanką w Polsce", w której w zabawny sposób opowiedziała swoje doświadczenia z czasów studiów we Francji oraz przedstawiła znane Polki, które jej zdaniem mają interesujący styl z paryskim sznytem. W książce znalazły się piękne ilustracje autorstwa Anny Halarewicz oraz archiwalne zdjęcia francuskich ikon mody. Poradnik Hołowni okazał się bestsellerem, dlatego ostatnio ukazała się jego rozszerzona wersja. W nowym wydaniu "Jak być paryżanką w Polsce" znajdziemy m.in. wywiad z francuską influencerką Jeanne Damas oraz z polską blogerką modową "Jestem Kasia" (Kasią Szymków).

Natalia Hołownia - wiek, wykształcenie, rodzina

Hołownia ma 33 lata i pochodzi z Łomży. Studiowała iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz literaturę i języki obce na uniwersytecie w Poitiers we Francji. Posługuje się biegle językiem angielskim, hiszpańskim i francuskim. Od prawie 15 lat dziennikarka mieszka w Warszawie ze swoim mężem. Natalia Hołownia jest spokrewniona z Szymonem Hołownią. Oboje wywodzą się z Podlasia i mają wspólnego prapradziadka. Szymon był gościem Natalii Hołowni w jej pierwszym internetowym talk-show "Kobiecym Okiem". Okazuje się, że Natalia i Szymon poznali się osobiście dopiero kilka lat temu, w Warszawie.

24 listopada Natalia Hołownia razem z Weroniką Rosati gościła w "Pytaniu na Śniadanie" gdzie opowiedziały, dlaczego zdecydowały się na tak szczery i odważny wywiad oraz z jakimi reakcjami spotkały się po jego publikacji.

Natalia Hołownia pracuje obecnie nad nową książką. Tym razem będzie o modzie. Premiera zapowiedziana jest na połowę 2019 roku. Możecie na bieżąco obserwować, co dzieje się u dziennikarki, zaglądając na jej Instagram @nataholownia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mój wywiad z @weronikarosati w ciągu 5 dni obejrzano ponad 440 tysięcy razy (YouTube, suma 3 odcinków). Naszą rozmowę cytowano w @dziendobrytvn O wywiadzie pisały też serwisy wprost, pudelek, plotek, party, superexpress, rmf fm, jastrzabpost czy @chillizet_radio. Materiał o naszej rozmowie pojawił się na stronie głównej @onet_pl i @gazetapl. Wywiad wskoczył też na 27. pozycję kanału #NaCzasie polskiego YouTube'a ale nie to wszystko jest najważniejsze. Bo liczy się to, że Weronika dostała setki (!) wiadomości, w których kobiety przekazały jej swoje wsparcie i podziw oraz podziękowały za to, że powiedziała publicznie, co to znaczy być samotną matką Chciałabym też podziękować @dodaqueen, która sama z siebie, pod wpływem emocji, jakie wywołały w niej słowa Weroniki, nagłosniła wywiad #girlpower #women #support #weronikarosati #success #werock

Post udostępniony przez Natalia Hołownia (@nataholownia) Lis 4, 2018 o 5:15 PST