Okazuje się, że każdy dzień posiada swoje unikalne wibracje i wykonywanie pewnych czynności może przynieść więcej szkody niż pożytku. Tak właśnie jest w tym przypadku. Jeśli nie chcesz wystawić się na kłopoty i inne nieszczęścia, pod żadnym pozorem nie rób tego 17 kwietnia. Wiele wskazuje na to, że w tym dniu ma się albo wielkie szczęście, albo ogromnego pecha.

Czytaj także:

Nie rób tego 17 kwietnia, bo przyciągniesz kłopoty

Wszystko wskazuje na to, że 17 kwietnia ma bardzo wysoki potencjał energetyczny. Dlatego podejmując ważne decyzje, powinniśmy zachować rozwagę. Jeśli nasze intencje nie będą czyste niczym łza, Wszechświat może nam popsuć szyki. Co więcej, możemy zupełnie nieświadomie ściągnąć na siebie poważne kłopoty. Okazuje się bowiem, że 17 kwietnia nie wolno trzymać rąk w kieszeniach. Ten z pozoru niewinny gest może nam poważnie zaszkodzić, ponieważ:

  • blokuje obieg energii,
  • złe wibracje zaczynają się kumulować w naszym ciele,
  • zamykamy się na przyjęcie darów i łask od Wszechświata.

Jak się zatem łatwo przekonać, 1 niefrasobliwy gest może zniweczyć wszystkie nasze środowe plany. Dlatego lepiej nie kusić złego losu i zastosować się do tej prostej zasady.

Czytaj także:

Co w sytuacji, gdy już popełni się ten błąd?

Życie bywa nieprzewidywalne i może się tak zdarzyć, że już nieumyślnie popełniliśmy ten błąd i włożyliśmy ręce do kieszeni. Na szczęście można zniwelować niepożądane działanie i skutki tego gestu. Wystarczy jak najszybciej wykonać rytuał odbijający negatywną energię, pecha, złe oko. Poniżej znajduje się instrukcja.

  1. Oczyść myśli z negatywnej energii.
  2. Nasyp do lewej dłoni odrobinę soli, która ma niezwykle silne działanie ochronne i oczyszczające.
  3. Stań na ziemi, by zapewnić sobie dobre uziemienie.
  4. Wypowiedz specjalną formułę: złe wibracje i złe oko, idźcie w ziemię ze swą mocą.
  5. Natrzyj dłonie solą, a następnie połóż je na ziemi. Podwójne uziemienie pomoże usunąć negatywną energię.

Działanie rytuału jest niezwykle skuteczne, o ile nasze intencje są czyste, a popełniony błąd nieumyślny. 

Zobacz także: