"Piraci z Karaibów" i przygaszająca sława Johny'ego Depp’a

"Piraci z Karaibów" podbili serca widzów na całym świecie we wczesnych latach dwutysięcznych. Seria z każdą odsłoną zdawała się zbierać gorsze oceny od krytyków. Fani jednak nadal licznie pojawiali się w kinach pozwalając Disneyowi zarobić na franczyzie. Nic dziwnego więc, że kiedy Johnny Depp zaczął okrywać się złą sławą, studio postanowiło wykorzystać okazję i odświeżyć "Piratów z Karaibów". W nowej odsłonie zobaczymy postacie, które bardziej będą pasowały do gustu współczesnego widza. Tym razem zamiast zapijaczonego Jacka Sparrow’a i dzielnego Willa Turner’a, to kobiety będą w centrum uwagi.

"Piraci z Karaibów" w kobiecej odsłonie - co wiemy?

Twórcy "Piratów z Karaibów. Zemsta Salazara" nie podali nam na chwilę obecną zbyt dużo informacji. Wiemy przede wszystkim, że scenarzystką będzie Christina Hodson, a w roli głównej wystąpi Margot Robbie. Panie spotkały się podczas kręcenia jednego z najlepiej ocenianych filmów DC Universe - "Ptaki Nocy".

"Piraci z Karaibów" bez Johny'ego Deppa to oszczędności rzędu 90 mln dolarów!

Jak donosi magazyn Forbes, gdyby produkcji udało się zaangażować ponownie gwiazdora, jego honorarium wyniosłoby około 90 mln dolarów! Johny Depp zarobiłby więc ponad jedną trzecią całej sumy przeznaczonej na film "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Zdaniem ekspertów jednak nie chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, ale o samego aktora, którego temperament wzbudza wiele kontrowersji. Poza tym Johnny Depp w 2016 roku oskarżany był przez byłą żonę Amber Heard o psychiczne i fizyczne znęcanie się. Te rewelacje z pewnością nie pomogły filmowi w zdobyciu popularności.

Margot Robbie - kim jest, gdzie zagrała?

Margot Robbie jest australijską aktorką, która rozpoczęła swoją karierę od mniejszych ról epizodycznych. Przełomowa okazała się dla niej rola w "Wilku z Wallstreet", gdzie grała Naomi Lapaglia. Od tamtej pory jej kariera rozwinęła się zabójczym tempie. Wcielała się w królowe, łyżwiarki, a nawet złoczyńcę. Rola piratki zdaje się być idealnym dla niej wyborem. Jak myślicie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @margotrobbie Gru 2, 2018 o 4:45 PST