Niebezpieczne trendy, na które musisz uważać

W dzisiejszych czasach znalezienie prawdziwej miłości nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Otoczeni z każdej strony mediami społecznościowymi zauważamy, że to co widzimy w Internecie często nie przekłada się na rzeczywistość. Chociaż mamy możliwość korzystania z aplikacji randkowych i sprawdzenia potencjalnych kandydatów na partnera na Facebooku czy Instagramie, to niesie to za sobą wiele ryzyka.

Coraz częściej słyszymy o nowych niebezpiecznych trendach w randkowaniu, a ich nazwy niewiele nam mówią. Warto zatem bliżej zapoznać się z tymi określeniami, ponieważ opisują one sytuacje, które dzieją się obok nas, u naszych przyjaciółek, koleżanek, znajomych z pracy. Im szybciej dowiemy się jakie mechanizmy stosują niektórzy, tym łatwiej będzie nam ochronić się przed nimi i ostrzec bliskie nam osoby.

W naszej galerii zebrałyśmy dla was kilka takich niebezpiecznych trendów i zjawisk. Orbiting, curving, kittenfishing, catfishing - to tylko niektóre z nich. Dowiedzcie się o nich więcej.