Świetne historie nie znają granic. Od czterech lat tworzymy oryginalne treści w 18 krajach poza Stanami Zjednoczonymi. Przez ten czas zrozumieliśmy, że porywające historie mogą mieć różne rodowody i bez względu na to, skąd pochodzą, mogą podbijać serca widzów z całego świata., mówi Ted Sarandos, dyrektor ds. treści w serwisie Netflix.

Faktycznie na wiosnę lato 2017 Netflix szykuje prawdziwą torpedę, jeśli chodzi o nowości, również międzynarodowe. Koniecznie zobaczcie, co warto zobaczyć w nowym sezonie i które seriale mają szansę stać się hitem serialomaniaków, 

Dark

Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. W pogoni za winowajcą wyjdą na jaw grzechy i sekrety małego miasteczka. Czyli może być to połączenie Twin Peaks i Stranger Things w niemieckim wydaniu. Czekamy z niecierpliwością i gęsią skórką na "Dark"!

Machina wojenna

Na konferencji Netflix zaprezentowano też pierwszy zwiastun "prowokacyjnej satyry" z Bradem Pittem w reżyserii Davida Michoda. Rzecz dzieje się na poziomie amerykańskiej inwazji w Afganistanie, a Brad gra dość interesującego dowódcę oddziału. Dużo tu czarnego humoru.  Premiera "Machiny Wojennej" 26. maja 2017, jesteście ciekawi?

Glow

"Glow" to nowy serial Tary Herrmann, producentki "Orange is the New Black" oraz twórczyń serialu "Homeland" i "Siostra Jackie". O czym jest "Glow"? O bezrobotnej aktorce w latach 80. w Los Angeles, która próbuje za wszelką cenę zrobić karierę. W tym celu zabiera się za kobiece zapasy. Premiera "Glow" 23. czerwca.

Jack Whitehall: Travels With My Father

Jack Whitehall: Travels With My Father to podróżniczy serial w konwencji komedii. Jack Whitehall, aktor komediowy, będzie podróżował ze swoim ojcem, wytwornym angielskim dżentelmenem, po Azji (Tajlandia, Wietnam, Kambodża). Obaj dowiedzą się podczas podróży co nieco o świecie, ale najwięcej o sobie nawzajem, Pierwsze odcinki będą kręcone już w tym miesiącu.

Chelsea

Być może mało kto o tym wie, ale Netflix ma w swojej ofercie również talk show. Drugi sezon serialu Chelsea, którego światowa premiera odbędzie się w piątek, 14. kwietnia. W nowych odcinkach Chelsea będzie mogła jeszcze głębiej zanurzyć się w świat fascynujących historii z całego świata. W tym sezonie pojedzie do Indii, aby wziąć udział w tradycyjnym weselu, odwiedzi Paryż, aby dowiedzieć się czegoś więcej o francuskiej polityce, oraz uda się do Wielkiej Brytanii, aby pożartować z systemu klasowego i omówić kwestię Brexitu z niewielką pomocą aktora komediowego, Eddie’ego Izzarda. Po powrocie do Los Angeles, w obecności widowni w studio, Chelsea odbędzie niezwykle szczere i zaskakujące rozmowy z celebrytami i politykami.

Suburra

"Suburra" to serial wyprodukowany przez Netflix i włoskich twórców odpowiedzialnych za porażającą Gomorrę. Pierwszy sezon mogliśmy zobaczyć w 2015, ale właśnie nadciąga drugi. To wciągająca opowieść o meandrach włoskiej polityki, działaniach mafii i potężnym Katolickim Kościele, w której każda z tych grup ma ze sobą powiązania.