Modne jeansy wiosna 2018

Trend oparty na jeansie będzie jedną z większych tendencji modowych na nowy sezon. Nic dziwnego, para jeansów to niezastąpiony towarzysz wyjścia do pracy, na spotkanie ze znajomymi czy wypad na zakupy. To od nas zależy jak wystylizujemy nasze jeansy w nowym sezonie, ponieważ za każdym razem mogą one wyglądać zupełnie inaczej.

W modzie na wiosnę 2018 będą trzy podstawowe fasony i typy jeansów. Od pudrowych odcieni przy jeansach typu skinny, po głębokie indygo, bardzo nasycony kolor denimu.

Trendy wiosna 2018: jeansy o prostej nogawce z wysokim stanem

 

Tej wiosny w trendach w modzie 2018 będą jeansy o prostej nogawce, z wyższym stanem (żegnamy na razie biodrówki). Długość nogawki to nieco przed kostkę, często też nogawki będą delikatnie rozkloszowane (ale bez efektu jeansów typu „dzwony”).

Pastelowe odcienie jeansów na wiosnę 2018

Paleta kolorystyczna w jeansach na wiosnę jest raczej skoncentrowana na mocnym niebieskim odcieniu denimu, jednak można też pokusić się o modne tej wiosny odcienie pastelowe. Jeansy w kolorze subtelnego różu, czy baby blue będą pasować jednak raczej szczupłym dziewczynom (jasne pudrowe kolory optycznie dodają objętości).

Trendy wiosna 2018: jeansy w odcieniu niebieskim

 

Jeansy z dobrej jakości denimu w idealnym odcieniu niebieskiego będą hitem mody ulicznej w nadchodzącym sezonie. Nic dziwnego, takie jeansy się po prostu nie starzeją.