Marka ubrań Kamila Stocha

Wiedzieliście, że Kamil Stoch ma swoją własną markę odzieżową? Jak się okazuje, najbardziej znany skoczek narciarski postanowił, obok sportu, zająć się projektowaniem sportowej odzieży. I co więcej, robi to nie od dziś. Kamiland istnieje od grudnia 2015 roku - wtedy sportowiec po raz pierwszy pokazał ją na swoim facebook'owym profilu.

W ofercie Kamiland znajdziecie odzież sportową, T-shirty, kurtki, czapki, a także gadżety, jak torby czy breloki. Oczywiście wszystko przystosowane do trudnych, zimowych warunków, które Kamil zna najlepiej. Marka oferuje ubrania dla kobiet i mężczyzn, i to w bardzo przystępnych cenach.

Kamiland: odzieżowa marka Stocha

Patrząc na profil marki w mediach społecznościowych, wydaje się, że Stoch jest mocno zaangażowany w prowadzenie własnej firmy odzieżowej. Na Facebook'u Kamiland można na przykład przeczytać, że wszystkie zamówienia złożone po 1.01.2018 zostaną zrealizowane po zakończeniu Turnieju Czterech Skoczni. My jesteśmy pełne podziwu dla takiej przedsiębiorczej postawy i tego, że Kamilowi z sukcesem udaje się łączyć prowadzenie biznesu i zawodnicze starty! Gratulujemy i życzymy wysokich lotów (nie tylko tych narciarskich)!