Modne fryzury 2019: największe trendy

Jakie fryzury będą modne w 2019 roku? W nadchodzącym sezonie nie brakuje propozycji, zarówno dla posiadaczek krótkich, jak i długich włosów. Wracają warkocze, ultra krótkie cięcia w stylu pixie i zmierzwione grzywki, które rozsławiły francuskie it-girls. Nie brakuje też wpływów retro (głównie z lat 60. i 70.), ale coś dla siebie znajdą również fanki minimalistycznych, nowoczesnych fryzur. Zaczesane na gładko włosy i niskie upięcia, które podbiły jesienne wybiegi, teraz na dobre wkraczają do akcji. Na topie nadal są fale, które w 2019 roku odmieniamy przez wszystkie możliwe przypadki. Mogą być miękkie i romantyczne, jak na pokazie Luisy Spagnoli, albo mocno teksturowane i zmierzwione, jak u Lorenzo Serafiniego. Najmodniejszy look nadal należy do surferki, a efekt mokrych włosów będzie najbardziej pożądaną fryzurą wiosenno-letniego sezonu. 

Modne krótkie fryzury 2019

Ten rok zdecydowanie należy do krótkich włosów! A wręcz: bardzo krótkich. Wracają efektowne cięcia w stylu pixie: mocno wycieniowane i najlepiej z grzywką, która dodaje tej fryzurze pazura (Versace). Po latach dominacji long-boba wraca też jego klasyczna, krótsza wersja. To fryzura, która daje mnóstwo możliwości, ale w nadchodzącym sezonie najważniejsza jest tekstura. Najmodniejsza wersja boba to mocno wycieniowane, pofalowane pasma, albo efekt mokrych włosów (Sportmax). Najbardziej twarzowy wariant? Z nonszalancką, lekko zmierzwioną grzywką a'la firanka, która świetnie wygląda nie tylko w duecie z bobem - polecamy ją zarówno posiadaczkom krótkich, jak i długich włosów. Jeśli wolicie bardziej uporządkowane cięcia - być może spodoba Wam się fryzura inspirowana latami 70. Tym razem z cięższą, przyciętą na prosto grzywką, która nada fryzurze efektowny look a'la hippie. 

Modne fryzury 2019 dla długich włosów

Jeśli jesteś posiadaczką długich włosów, z pewnością nie będziesz narzekać na nudę! Największym hitem nadchodzącego sezonu są warkocze: grube, klasyczne, zaplecione z tyłu, jak na pokazach Cushnie czy Max Mary. Ale to nie jedyny wariant, jaki warto wypróbować w 2019 roku! Modne będą też cienkie warkoczyki, które można zapleść na całej długości włosów - albo pojedyncze zaplecione pasma, które ozdobią rozpuszczone włosy. Oprócz warkoczy, w nadchodzącym roku będziemy nosić również swobodne koki i kucyki: najlepiej nisko upięte i gładko zaczesane, jak na pokazach Les Copains czy Gabriele Colangelo. Jeśli wolisz nosić rozpuszczone włosy, podkręć fryzurę zaczesując je do tyłu (Alberto Zambelli) albo na bok (Philosophy Di Lorenzo Serafini). Przydadzą się też stylowe dodatki: spinki grzebyki albo opaski w stylu boho, jak u Aniye By. Zobacz najmodniejsze fryzury na 2019 rok!