Torebki w rozmiarze XS zostały niesłusznie posądzone o małą praktyczność. Z własnego doświadczenia wiem, że do naszej "podręcznej" torebki jesteśmy w stanie wrzucić pół zawartości kosmetyczki (a i znam takie przypadki, gdy znajdziesz tam buty na zmianę i kodeks karny). Gdy tak naprawdę to, co jest nam potrzebne, ogranicza się zwykle do kilku rzeczy: kluczy, karty i biletu. Na dowód niesłuszności teorii, że małe torebki nie podołają codzienności, zostały stworzone takie modele jak te polskiej marki Mandel. Ich magia tkwi w niezwykłej funkcjonalności: licznych kieszonkach i skrytkach, które pomieszczą więcej niezbędnych kobiecych drobiazgów niż sama Narnia. Sprawdziłam, to nie bajka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MANDEL (@mandel_store) Mar 2, 2020 o 12:13 PST

Torebki w rozmiarze XS: wężowa skóra 

Skóra (naturalna lub w wersji eko np. roślinna) garbowana we wzór węża lub krokodyla - to najmodniejszy od kilku sezonów wzór. Zapewne część tej sławy, zawdzięcza popularności modeli marki Chylak, które przywróciły ten sposób garbowania skóry do mody. Tego typu małe torebki są eleganckie i bardzo stylowe. Przypominają torebki, jakie nosiły nasze szykowne babcie. Niosą za sobą tajemnicę tego, co kryje się w ich wnętrzu. Ich wielkość wskazuje na to, że były to głównie miłosne listy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mini Belt Bags “Glossy Black Crocodile” are back in stock and available now at chylak.com

Post udostępniony przez CHYLAK (@chylak.bags) Kwi 29, 2020 o 10:12 PDT

Torebki w rozmiarze XS: torebki na łańcuszku

Wbrew przekonaniom, pasują zarówno do wieczorowej kreacji, jak i tej zupełnie casualowej. Największe wrażenie zrobisz, gdy założysz ją do... dresu, sportowych butów i vintage'owego prochowca. Ma być bezpretensjonalnie i unikać efektu staranności. Klasa to w końcu nasze drugie imię, nie musi być odkładana na specjalne okazje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez gozman paris (@gozman_paris) Maj 14, 2020 o 8:12 PDT

Mini torebki: eko

Są nie tylko piękne, ale też ekologiczne. Już nie muszą rezerwować sobie miejsca tylko w twojej wakacyjnej walizce. Możesz je nosić do wiosennych kreacji (zwłaszcza ze świadomością, że wakacje w tym roku mogą zostać anulowane). Przenieś więc słońce, plaże i egzotyczne kierunki do swojej garderoby najlepiej już dziś - na przekór kapryśnej wiosennej pogodzie. Rafia, wełna, balijskie trwałe trawy i koraliki pomogą ci stworzyć unikatowe mini dzieła sztuki. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez By Patrycja Ignatiuk (@bohoswing) Sie 6, 2019 o 11:46 PDT

Torebki XS: Małe torebki na pasku

Małe torebki na pasku to zdecydowanie najbardziej klasyczny i praktyczny model torebki. Szczególnie modne są modele na szerokim pasku, przewieszone wysoko lub wokół bioder - w dość sportowym stylu. Mini torebka na pasku to dość powściągliwy wybór, warto za to postawić na mocny kolor - superstylowy wrzos, energetyczny pomarańcz lub pastelowy odcień niebieskiego tzw. baby blue.