Moda trendy 2020: kurtki w sportowym stylu

Moda, z wzajemnością z resztą, pokochała styl athleisure, czyli sportowe, wygodne ciuchy, które pierwotnie służyły do ćwiczeń, jednak za sprawą swojej wygody, okazały się też idealne do codziennego leniuchowania. Jeśli jednak nie należysz do tego typu osób i lubisz spędzać czas aktywnie, będziesz tej jesieni potrzebować kurtki jesiennej takiej, która jest wygodna, przytulna i do tego supermodna. To jest twój czas, bo w tym sezonie w modzie, jak w kawałku "Trzeba było zostać dresiarą" Pauliny Przybysz, bycie dresiarą ma wiele nieocenionych zalet. Sprawdź nasz przegląd najmodniejszych kurtek w sportowym stylu na jesień 2020. 

Zobacz też:  Najmodniejsze botki na jesień: tak, nie przesadzamy, to już pora, żebyś znalazła swój idealny model

Moda trendy 2020: parki, katany, kurtki dwustronne, bomberki, puchowe

Jesień rządzi się swoimi prawami. Gdy pamiętamy jeszcze ciepłe letnie wieczory, trudno nam przyzwyczaić się do nagłego spadku temperatury - w takiej sytuacji niezawodne są sportowe kurtki, które mają specjalne cudowne moce poprawiania humoru: fajną naszywką czy dającym power hasłem.

Naszym niezawodnym typem są też kurtki dwustronne, zwłaszcza takie w supermodne printy jak moro lub mocne kolory natury jak ta od Naoko store. 

Zobacz też:  Boho sukienki w kwiaty - hit tej jesieni!

Supermodnym trendem tego sezonu są aktualnie sportowe kurtki - katany, które wyglądają jak ukradzione z szafy twojego faceta, z czasów, gdy słuchał pierwszych płyt Eminema. Oversizowe, z kołnierzem, w kratę, wełniane i zapinane na guziki - tej jesieni taki look w połączeniu z mocnymi botkami będzie hitem!

Zobacz też:  Bluzy z kapturem, z którymi nie będziesz chciała rozstać się nawet po zakończeniu kwarantanny

Tej jesieni pokochałyśmy styl "dresiary", zwłaszcza tej odrobinę retro, która lubi szperać w second-handach i vintage'owe sztandarowe modele najpopularniejszych sportowych marek miesza z najnowszymi trendami. Kresz jest tej jesieni bardzo wskazany - jak witamina C.

Kurtka puchowa, to niezawodny typ, kurtka, którą rekomendowałaby ci mama. Patrząc na kolekcje jesiennych kurtek z sieciówek, zgadzamy się z nią totalnie. Kurtka puchowa nie musi być nudna - tej jesieni postaw na najmodniejsze kolory sezonu - wrzosowy, biały, niebieski. Najbardziej stylowy krój to ten, który przypomina formę kardiganu oraz lekko ejtisowa krótka bomberka. Mamy nadzieję, że jesień nie da nam w nich w kość. Ładnie prosimy;)