Syn Michaela Bublé'a ma raka

Piosenkarz Michael Bublé właśnie wyznał dla australijskiego magazynu "Herald's Sun" jak trudną walkę musiał stoczyć, kiedy dowiedział się, że jego trzyletni syn Noah ma nowotwór. Syn Michaela Bublé'a już osiemnaście miesięcy walczy z chorobą "To mój syn. Jest superbohaterem dla mnie" - mówił piosenkarz.

Byłem w samym środku piekła. I wiecie co, piekło wydaje się być miłym miejscem na wakacyjny odpoczynek w porównaniu do tego, przez co przeszliśmy - wyznał 42 -letni piosenkarz

Michael Bublé o chorobie syna dowiedział się w 2016 roku, kiedy Noah miał trzy lata. Piosenkarz poinformował o chorobie syna na swoim profilu na Facebooku:

Jesteśmy zdruzgotani. U naszego trzyletniego syna Noah wykryto raka. Obecnie jest poddawany leczeniu w Stanach Zjednoczonych. Zawsze podkreślaliśmy, jak ważna jest dla nas rodzina i jak bardzo kochamy nasze dzieci" - napisał wokalista.

Michael Bublé zdecydował wtedy, że zawiesza karierę artystyczną, ponieważ chce jak najwięcej czasu spędzić z synkiem.

Syn Michaela Bublé'a nadal walczy z chorobą, ale widać, że piosenkarz pogodził się z tą myślą i stara się dla syna żyć dalej. Artysta zagrał ostatnio po długiej przerwie koncert w Croke Park w Dublinie i właśnie pracuje nad nowym albumem. 

Naprawdę myślałem, że już nigdy nie wrócę do muzyki - wyznał w wywiadzie dla "Herald's Sun"

Michael Bublé podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Piosenkarz ma dwójkę synów i spodziewa się z żoną trzeciego dziecka, tym razem córeczki. Doświadczenia, które go spotkały na pewno pozostawią piękne emocje w muzyce, którą tworzy. Możemy się spodziewać, że najnowszy album piosenkarza będzie dla nas wzruszającą muzyczną podróżą.