Meghan Markle z mamą

Cały świat, a w szczególności zakochani po uszy w rodzinie królewskiej Brytyjczycy mówi dziś tylko o jednym - królewski ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego odbędzie się 19.maja o godzinie 13 w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Ostatnią noc przed ślubem Meghan Markle spędziła z mamą Dorią Ragland w luksusowym SPA Cliveden House Hotel, w tym samym czasie książęcy bracia Harry i książę William pozdrawiali tłumy na ulicach Londynu, a książę Harry jako przyszły pan młody zbierał od rozentuzjazmowanych Brytyjczyków gratulacje.

Meghan Markle na zdjęcia z mamą, które trafiły właśnie do agencji newsowych oraz na oficjalne kanały rodziny królewskiej (Instagram pałacu Kensington) wygląda olśniewająco. Spokojna, zrelaksowana, rozpromieniona, podobnie zresztą jak jej mama. Doris Ragland, która miała poprowadzić córkę do ołtarza (chodzą jednak słuchy, że może to zrobić książę Karol), jest certyfikowaną instruktorką jogi i pracownikiem społecznym. Z ojcem przyszłej żony księcia Harry'ego, rozwiodła się kiedy Meghan Markle miała sześć lat. Meghan określa swoją mamę jako "wolnego ducha i terapeutkę". Teraz to ona towarzyszy jej w najważniejszych chwilach, ojciec Thomas Markle nie pojawi się na ślubie

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego gdzie oglądać?

Transmisję live ślubu królewskiego będzie można oglądać dziś 19.maja od godziny 11 i przeprowadzą ją stacje telewizyjne na cały świecie. W Polsce ślub Markle i księcia Harry'ego będzie można obejrzeć w Internecie oraz za pośrednictwem kanału telewizyjnego Metro. O godzinie 13 czasu polskiego 19 maja Telewizja Polska również zaprasza na transmisję uroczystości ślubnych w brytyjskiej rodzinie królewskiej, prosto z kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor. Na zamku pojawi się 2640 zaproszonych gości, a samą ceremonię ślubną poprowadzi wielebny David Conner, dziekan Windsoru. Z kolei przysięgę małżeńską Meghan Markle i książę Harry złożą przed arcybiskupem Canterbury, Justinem Welby. 

Na trasie przejazdu książęcej pary ulicami Londynu już zbierają się tłumy. Ten królewski ślub z pewnością przejdzie do historii, również z powodu samej Meghan Markle, która jest pierwszą zaakceptowaną przez królową Elżbietę II aktorką, rozwódką i Amerykanką w rodzinie królewskiej.