Czy Marta Kaczyńska jest w trzeciej ciąży?

Jak donosi "Fakt", Marta Kaczyńska jest w ciąży i spodziewa się trzeciego dziecka. Marta Kaczyńska ma już dwie córki z Marcinem Dubienieckim, z którym wzięła rozwód w listopadzie 2016 roku. Zgodnie z doniesieniami tabloidu, Marta Kaczyńska już od ponad roku spotyka się z biznesmenem Piotrem Z., z którym ma zamiar wziąć ślub. Czy tym razem Marta Kaczyńska urodzi synka?

Marta Kaczyńska weźmie trzeci ślub

Marta Kaczyńska była już dwukrotnie zamężna. Z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim wzięła ślub kościelny, natomiast z drugim - Marcinem Dubienieckim, tylko cywilny. Teraz Marta Kaczyńska chce unieważnienia ślubu kościelnego.

Jak donosi tabloid, Marta Kaczyńska dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności małżeństwa z Piotrem Smuniewskim. Czy ta decyzja była związana z tym, że Marta chce ponownie wziąć ślub kościelny? Prawdopodobnie Marcie Kaczyńskiej zależało na unieważnieniu małżeństwa z innych powodów:

Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą - donosi informator "Faktu"

Marta Kaczyńska planuje trzeci ślub, który ma być kameralną ceremonią w gronie najbliższej rodziny. Prawdopodobnie będzie to ślub jednostronny, czyli tylko Marta Kaczyńska wypowie słowa przysięgi małżeńskiej.

Jeśli plotki o trzeciej ciąży Marty Kaczyńskiej się potwierdzą, to prawdopodobnie ślub odbędzie się jak najszybciej.