Małgorzata Socha wyznała, że obecnie jest tak zapracowana, że nie jest w stanie podejmować się nowych, aktorskich wyzwań. I trudno się temu dziwić - aktorka występuje obecnie w trzech superpopularnych serialach i dwóch reklamach, a to tego jest mamą na pełen etat. Jej wyznanie odzwierciedla to, z czym na co dzień mierzą się miliony kobiet.

Małgorzata Socha o nadmiarze obowiązków

Małgorzata Socha udzieliła ostatnio krótkiego wywiadu agencji AKPA. Ujawniła w nim, dlaczego odrzuca nowe propozycje zawodowe.

Aktorka w rozmowie z Ewą Dąbrowską przyznała, że zwyczajnie nie jest już w stanie podejmować nowych wyzwań. Projekty, w które obecnie jest zaangażowana, całkowicie ją pochłonęły:

Nie mam już czasu na nowe produkcje. Pracuję po 12 godzin dziennie i naprawdę trudno jest mi to wszystko pogodzić. Nie myślę nad nowymi projektami. Może zmienię zdanie, jak tylko skończę to, czym zajmuję się aktualnie - przyznała.

Małgorzata Socha jest jednocześnie niezwykle zaangażowana w życie rodzinne. Wraz z biznesmenem Krzysztofem Wiśniewskim wychowuje trójkę dzieci - córki: 9-letnią Zosię i 5-letnią Basię oraz 4-letniego syna Stasia. Aktorka, jak sama przyznaje, świetnie odnajduje się w roli mamy:

Włożyłam wiele pracy w wychowanie moich dzieci i myślę, że świetne odnajduję się w roli mamy - wyznała agancji AKPA Małgorzata Socha.

Małgorzata Socha - gdzie obecnie występuje?

Aktorka nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Małgorzata Socha wciela się obecnie w postać Zuzanny w "Na Wspólnej. Jest także Violettą z "BrzydUli" oraz Ingą z serialu "Przyjaciółki". Stale emitowana jest też seria reklam jednego z producentów mebli, w których Małgorzata Socha występuje w duecie z Ewą Kasprzyk oraz reklama marki biżuteryjnej, której aktorka jest ambasadorką.

Ponadto, aktorka w ubiegłym roku gościła także na planie programu "Masterchef", a także została twarzą popularnej marki samochodów, a na jej Instagramie pojawiło się kilkanaście współprac ze znanymi brandami.