Małgorzata Ohme i Filip Chajzer poprowadzą "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Ohme zastąpi Magdę Mołek, zaś Filip Chajzer - Marcina Mellera, po tym, jak dziennikarze zrezygnowali z prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Nowa para prowadzących pojawi się na antenie już od września.

Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji ma nadzieję, że ten duet, który jednak bardzo się od siebie różni, zdobędzie sympatię widzów: "Dzień Dobry TVN to program, który przez lata swojej obecności na antenie nieustannie poszukuje nowości oraz wyznacza trendy. Dzięki temu od lat zdobywamy zainteresowanie i utrzymujemy uwagę widzów. Zmiany w dynamicznym paśmie porannym są dobrym i nieuniknionym rozwiązaniem. W nowej parze prowadzących łączymy ciepło i ostrość spojrzenia Małgosi oraz szaloną energię i odwagę Filipa. Myślę, że ta mieszanka zdobędzie sympatię widzów".

Małgorzata Ohme zastąpi Magdę Mołek: czy będzie z nią porównywana?

Małgorzata Ohme, z wykształcenia psycholog, niejednokrotnie była gościem w porannym programie i wypowiadała się jako ekspert na różne tematy. Razem z Filipem Chajzerem była również współprowadzącą program "Big Brother Nocą". Teraz zadebiutuje w roli gospodyni programu.

Jak podkreśla Małgorzata Ohme "dołączenie do grona prowadzących „Dzień Dobry TVN” traktuję nie tylko jako ogromną szansę i wyraz zaufania, jakim obdarzyła mnie stacja TVN, ale także jako naturalną drogę rozwoju mojej zawodowej kariery. Jako psycholog jestem ciekawa drugiego człowieka i chcę, aby czuł się ze mną dobrze. To na pewno się nie zmieni".

Nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN" zapytana przez serwis Plejada.pl, czy nie boi się porównań do Magdy Mołek odpowiedziała: "Ja bardzo szanuję Magdę, bardzo ją lubię i lubiłam do niej przychodzić, ale myślę, że my jesteśmy jednak inne. Dla jednych będzie to coś, co polubią, a inni będą tęsknić. Będą sobie oglądać Magdę w jej formatach, jej nowych planach. Ja nie mam 25, ani 30, tylko 40 lat i jestem już w takim momencie zawodowym, że coś mi się w życiu udało osiągnąć, że powinnam być sobą. Z tego właśnie powodu, że jestem sobą, zostałam zaproszona akurat do tego programu".

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer: czy widzowie polubią tę parę?

Nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN" na pewno są dla wielu zaskoczeniem. Widzowie tak bardzo polubili Magdę Mołek i Marcina Mellera, że szkoda im, że dziennikarze pożegnali się z programem.

Internauci są podzieleni. Jedni cieszą się, że nowa para prowadzących wniesie jakąś świeżość do programu, inni niezbyt dobrze wspominają ten duet z "Big Brothera" i mają wątpliwości, czy to dobra decyzja stacji.

"Jakoś nie jestem zachwycona tą zmianą",

" Nie widzę tego duetu dla mnie TVN nie trafił"

"Jak ten duet ma podnieść oglądalność to gratuluję stacji poczucia humoru. Oni razem "BB" nie potrafili poprowadzić, a poranny program mają ogarnąć? Jakoś tego nie widzę ale oby się udało" - czytamy na Facebooku programu.

Jak na żywo wypadnie Małgorzata Ohme i Filip Chajzer przekonamy się już po wakacjach.