Magda Mołek i Marcin Meller nie poprowadzą już "Dzień Dobry TVN"

Magda Mołek i Marcin Meller oficjalnie żegnają się z "Dzień Dobry TVN". Chociaż plotki, że ulubiony duet prowadzących po wakacjach pożegna się z programem, pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu, to stacja nie zabrała głosu w tej sprawie. Teraz to już pewne, że Magda Mołek i Marcin Meller, którzy prowadzili weekendowy program śniadaniowy odchodzą z "Dzień Dobry TVN.

Magda Mołek w swoim najnowszym wpisie na swoim Instagramie napisała: Po 15 latach pracy w "Dzień Dobry TVN", w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący Marcin Meller też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie TVN Style będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu "W roli głównej".

Magda Mołek zdradziła plany na przyszłość

Dziennikarka zdradziła, że przygotowuje się do dwóch nowych projektów, o których wkrótce poinformuje fanów. Magda Mołek podziękowała wszystkim za ten wspaniały czas: "Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych - to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży."

Magda Mołek w 2005 roku dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN". Przez ten czas miała okazję prowadzić program razem z Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem i w końcu Marcinem Mellerem. W między czasie dziennikarka dwa razy robiła sobie krótkie przerwy w związku z narodzinami dzieci. Ostatnio Mołek wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim w październiku 2018 roku.

Marcin Meller odchodzi z "Dzień Dobry TVN": "Do trzech razy sztuka"

To nie pierwszy raz kiedy dziennikarz Marcin Meller rezygnuje z prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Jak sam napisał na Instagramie: "Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z "Dzień dobry TVN". W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z Magdą Mołek."

Meller jednocześnie uspokoił widzów, że nie znika ze stacji i jego program "Drugie Śniadanie Mistrzów" w TVN 24 cały czas będzie prowadził.

Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany! - napisał prezenter.

Kto zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera w "Dzień Dobry TVN"?

Widzowie nie kryją rozczarowania, że ich ulubiony duet prowadzących pożegnał się z programem, ale jednocześnie doceniają decyzję dziennikarzy.

"Biję brawo za wyjście z przysłowiowej "strefy komfortu". Życzę wielu nowych wyzwań zawodowych i mam nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczę w ciekawych projektach. W projektach na miarę Pani nieograniczonych możliwości"

"Czasem warto obrać inną drogę, bo ta którą idziemy po prostu nam się nudzi lub musimy ją zmienić." - czytamy w komentarzach na Instagramie Magdy Mołek.

Fani programu zastanawiają się, kim stacja zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera. Jedno jest pewne widzowie mają duże oczekiwania i TVN będzie musiał się postarać, żeby im sprostać.

Kogo obstawiacie w nowym duecie prowadzących "Dzień Dobry TVN" za Magdę Mołek i Marcina Mellera?