Kim jest Maja Bohosiewicz?

Maja Bohosiewicz przyszła na świat 20 listopada 1990 roku w Żorach. Ma trójkę starszego rodzeństwa - braci Łukasza i Mateusza i siostrę Sonię, która podobnie jak Maja jest znaną aktorką teatralną i telewizyjną. Maja Bohosiewicz uczęszczała do Liceum Aktorskiego przy L'Art Studio w Krakowie. Po zdaniu matury postanowiła dalej rozwijać swoją pasję do sztuki i aplikowała do Szkoły Teatralnej. Nie udało jej się niestety tam dostać, jednak zamiast rezygnować z marzeń, zaczęła studiować reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej. Na scenie zadebiutowała w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Jej debiut filmowy przyszedł w 2007 r., kiedy wygrała casting do filmu "Izolator". Już rok później wystąpiła w swoim pierwszym serialu, czyli "Londyńczykach". 

Obecnie Maja Bohosiewicz to nie tylko znana aktorka, ale też blogerka. Gwiazda w 2015 roku opublikowała pierwszy wpis na swoim blogu "Majka Polka". Jak możemy przeczytać w opisie, dotyczył on tematów „prenatalno-parentingowych z przymrużeniem oka o wzlotach i upadkach Matki Polki”. Chociaż ostatni post na blogu pojawił się w 2017 roku, aktorka nie zrezygnowała z Internetu. Dzisiaj publikuje posty głównie na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami zdjęciami swoimi i swojej rodziny, a także przemyśleniami na różne tematy. 

Filmy i seriale z Mają Bohosiewicz

Pierwszym filmem, w którym zagrała Maja Bohosiewicz był thriller polityczny "Izolator", który później został nazwany "Warsaw night". Chociaż zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w 2007 roku, jego premiera miała miejsce dopiero cztery lata później. W 2008 roku Bohosiewicz wystąpiła w popularnym serialu TVP "Londyńczycy", gdzie zagrała rolę Kingi. Aktorka występowała później w epizodycznych rolach w takich produkcjach jak m.in. "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", Rodzinka.pl" czy "Szpilki na giewoncie". 

Oprócz tego Bohosiewicz mogliśmy oglądać także w polskich filmach. Szeroką rozpoznawalność i ugruntowaną pozycję w show-biznesie przyniosła jej rola w komedii "Wojna żeńsko - męska" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, gdzie wystąpiła obok swojej siostry Soni, Wojciecha Mecwaldowskiego, Grażyny Szapołowskiej, Tomasza Kota i Tomasza Karolaka.  Aktorka później wystąpiła m.in. w innej komedii "Pokaż kotku co masz w środku" w reżyserii Sławomira Kryńskiego, "Pani z przedszkola" w reżyserii Marcin Krzyształowicza czy "Excentrycy, czyli po drugiej stronie ulicy" w reżyserii Janusza Majewskiego. 

Osiągnięcia Mai Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz to aktywna mama, aktorka i  bizneswoman. Gwiazda regularnie publikuje na Instagramie, a od 2018 r. prowadzi własną markę odzieżową - Le Collet. Gdzie szuka inspiracji na najnowsze projekty? "Ulica jest teraz jedną wielką inspiracją i ja się bardzo cieszę, bo dziewczyny w Polsce (...) naprawdę świetnie się ubierają. Ja natomiast bardzo lubię patrzeć, jak ktoś jest ubrany w bardzo specyficzny sposób, natomiast sama nie czuję się w tym komfortowo. Staram się szyć rzeczy, które sama lubię nosić i myślę, że to jest taka definicja naszej marki - mówiła Maja Bohosiewicz w cyklu "Moda na spacer" w "Dzień Dobry TVN". Bohosiewicz od kilku lat jest także influencerką. Na Instagramie obserwuje ją prawie 500 tysięcy osób. Dzieli się na swoim profilu pięknymi zdjęciami siebie i swojej rodziny, oraz od czasu do czasu publikuje dłuższe wpisy, w których zdradza co aktualnie dzieje się w jej życiu, albo jakie ma zdanie na dany temat. 

Życie prywatne Mai Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz od lat żyje w związku z Tomaszek Kwaśniewskim. Mężczyzna jest skrytą osobą i unika mediów, pojawiania się na ściankach i mediów społecznościowych. Para w 2016 r. przywitała na świecie syna Zacharego, a w 2018 r. córkę Leonię. Bohosiewicz na swoim Instagramie często porusza temat rodzicielstwa. Nie boi się mówić o tym, że popełniła macierzyńską wpadkę czy w jaki sposób chce wychowywać swoje dzieci. W jednym z Q&A przeprowadzonych na swoim profilu na Instagramie zdradziła, że postąpi z Zacharym i Leonią tak, jak jej rodzice postąpili z nią, czyli nie będzie ich zmuszać do zdobywania wyższego wykształcenia. "Dla mnie najważniejsze, żeby robili to, co naprawdę lubią" - przyznała. 

Bohosiewicz i Kwaśniewski postanowili powiedzieć sobie sakramentalne "tak" dopiero w 2019 roku. "Dzisiaj nasza rodzina stanie się oficjalnie Bohosiewicz Kwaśniewska. Dzisiaj powiem “tak” najfajniejszemu facetowi jakiego w życiu poznałam, mojej drugiej połówce, komuś komu codziennie mówie Kocham Cię z oddaniem i szczerością. Nie wierzę w związki idealne ale wierzę, że ludzie popełniają błędy i uczą się na nich żeby stawać się lepszą wersją siebie. Życzę nam abyśmy zawsze żyli w zgodzie i w zdrowiu" -  napisała aktorka publikując zdjęcie swojej rodziny.

Kochani, piękny dzień za nami. Staraliśmy się z Tomkiem podejść do całego wydarzenia na chłodno, bez zbędnych emocji czy oczekiwań. Zaprosiliśmy tylko ludzi których kochamy, lubimy, spotykamy się, przyjaźnimy. Moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu. Nie widzieliśmy scenografii wcześniej, przyjechaliśmy na gotowe i oniemieliśmy z wrażenia. Moment przysięgi z naszymi dziećmi na kolanach w takt naszej ukochanej piosenki - coś cudownego"  zdradziła post zdjęciem ze swojego ślubu. W programie Izabeli Janachowskiej aktorka zdradziła, że nie był to jednak najpiękniejszy dzień w jej życiu. Okazało się, że Bohosiewicz prawie nie bawiła się na swoim ślubie. Dlaczego? "Każdy w rodzinie przechodził wtedy rotawirusa, tylko ja i mój mąż nie. W dzień swojego ślubu obudziłam się i właśnie tego dnia dopadł mnie rotawirus. Więc jeżeli możesz sobie wyobrazić najbardziej niesceniczną i "niewyglądową" chorobę świata, to jest to rotawirus - zdradziła aktorka.