Madonna pozuje z dziećmi na Instagramie

Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi. Artystka pozuje z całą szóstką na tle muralu przedstawiającego drzewo, który zdobi ścianę szpitala pediatrycznego w Malawi. Królowa popu przyjechała z dziećmi do Blantyre w Malawi aby uczcić pierwszą rocznicę otwarcia nowoczesnego centrum chirurgii i intensywnej opieki dziecięcej Mercy James Centre, które jest częścią Szpitala Królowej Elżbiety w Malawi. Centrum udało się otworzyć między innymi dzięki wsparciu fundacji Raising Malawi, założonej przez Madonnę w 2006 roku. Placówka nosi też imię jednej z adoptowanych córek gwiazdy. 

Ile dzieci ma Madonna?

Zamieszczony przez Madonnę rodzinny portret wywołał spore poruszenie wśród jej fanów. Na zdjęciu gwiazda pozuje z dwójką biologicznych dzieci oraz czwórką adoptowanych. Madonna jest matką szóstki dzieci: 21-letniej Lourdes, której ojcem jest Carlos Leon, 17-letniego Rocco, którego tatą jest Guy Ritchie, 13-letniego Davida, 12-letnią Mercy oraz 5-letnich Estery i Stelli - bliźniaczek z Malawi, które gwiazda adoptowała w ubiegłym roku. Na zamieszczonym przez gwiazdę zdjęciu dzieci pozują na tle muralu przedstawiającego drzewo, które zdobi ścianę szpitala pediatrycznego w Malawi. Artystka podpisała je krótkim komentarzem: "Drzewo życia", dziękując za pierwszy rok funkcjonowania dziecięcego oddziału.

Madonna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często zamieszcza zdjęcia ze swoimi dziećmi. Pierwszy oficjalny portret ze wszystkimi dziećmi zamieściła pod koniec sierpnia 2017 roku. Pamiątkowe zdjęcie powstało w trakcie imprezy urodzinowej gwiazdy, która właśnie skończyła 59 lat. Jak podoba Wam się rodzinny portret z Malawi?