Nowy pierścionek Księżnej Kate: z jakiej okazji?

Księżna Kate pojawiła się ostatnio na finale kobiecego Wimbledonu. Uwagę wszystkich przykuł nowy pierścionek Księżnej Kate, którego do tej pory nie nosiła. Jak się okazało Księżna Kate dostała nowy pierścionek od Williama z okazji narodzin trzeciego dziecka - Księcia Louisa.

Księżna Kate nosi nowy pierścionek na prawej dłoni - to złoty pierścionek z cytrynem (odmiana kwarcu w kolorze żółtym).

Nowy pierścionekKsiężnej Kate pasował do całej stylizacji Księżnej, bowiem Kate na tę okazję założyła sukienkę projektu Dolce&Gabbana w odważnym, żółtym kolorze. Trzeba przyznać, że figura Kate prezentowała się idealnie. Widać, że Księżna Kate bardzo szybko wraca do formy po ciąży. Przypomnijmy, że w kwietniu urodziła swoje trzecie dziecko.

Nowy pierścionek Księżnej Kate: co oznacza?

Nie jest zaskoczeniem, że Księżna Kate dostała od męża prezent z okazji narodzin dziecka. W wielu rodzinach panuje taka tradycja, że mąż obdarowuje swoją żonę prezentem po narodzinach dziecka, często jest to biżuteria rodzinna.

Nowy pierścionek Księżnej Kate z kwarcem podobno ma swoją symbolikę. Cytryn jest bardzo rzadką odmianą kwarcu występującym w przyrodzie.

Cytryn to kamień sukcesu, symbolizuje aktywność, chęć do życia, nowe cele, pewność siebie i radość. 

Książę William już po raz kolejny obdarował Kate prezentem z okazji narodzin dziecka. Kiedy na świat przyszła Księżniczka Charlotte, William podarował żonie kolczyki z turmalinami, zielonymi ametystami i diamentami o wartości 15 tysięcy złotych.