Mimo młodego wieku Paulina Pyszkiewicz bardzo dobrze radzi sobie w modowym biznesie. Wcześniej rozkręcała biżuteryjną markę Beller, obecnie jest właścicielką i dyrektor kreatywną jednej z najciekawszych polskich marek high fashion w Polsce.

Zainspirowana swobodną elegancją Paryżanek, postanowiła zaszczepić ducha francuskiego szyku również na polskich ulicach. Jej moda jest prosta w formie (skórzane spodnie, eleganckie, nieco oversize'owe płaszcze, koszule w delikatne wzorki lub w stylu lat 70.), ale stawia mocno na jakościowe materiały. Jedwabie, prasowane wełny, kaszmir - w Le Brand każda tkanina jest przemyślana.

Podobnie jak najnowsza, wiosenno-letnia kampania. Stylizowana przez Inę Lekiewicz, stylistkę pracującą w Londynie i sfotografowana przez Agatę Pospieszyńską sesja naprawdę nam się podoba. Za scenografię posłużyły groźnie wyglądające klify i zielone łąki, jakieś sto kilometrów od Londynu, całość ma więc w sobie sporą dawkę filmowego romantyzmu. 

Pudrowe róże, krwiste czerwienie, smolista czerń i niewinna biel, a wszystko w lekkim zabarwieniu vintage. Bardzo lubimy!