W tym sezonie Wiosna-Lato 2016 ponownie wraca do łask dżins. Pytanie kiedy odnotujemy spadek formy tej tkaniny. W tym sezonie wracają szorty, podarte spodnie a nawet tuniki dżinsowe, koszule i sukienki. Wszystkie chwyty dozwolone.

JAK NOSIĆ DŻINS?

1. Spodnie dżinsowe. W tym sezonie zamiast dziur na kolanach, postrzępione powinny być nogawki. Jeśli lubisz fason z prostą lub rozszerzaną nogawką i podwyższony stan, to będziesz bardzo modna tej wiosny. Bo taka konfiguracja będzie zdecydowanie rządzić na ulicach.

SPRAWDŹ KONIECZNIE TRENDY NA WIOSNĘ 2016

2. Szorty również wybieramy z podwyższonym stanem, nie powinny wisieć na biodrach tylko wyraźnie podkreślać linię talii.

3. Modne będą również spódnice dżinsowe. Podobnie jak w przypadku spodni koniecznie wysoko w talii. Długości różne, od wersji mini, po medium za kolano. Bardzo modny będzie fason trapezu, nawiązujący do mody z lat 70-tych.

JAKIE DODATKI NOSIĆ NA WIOSNĘ 2016

4. Ogrodniczki dżinsowe, które zestawisz z sandałami, szpilkami lub pantoflami na koturnie to również zestaw bardzo wskazany tego lata, pod spód koniecznie bawełniana bokserka lub T-Shirt.

5. Koszula dżinsowa to klasyk, nie martw się w tym sezonie znowu modna, możesz spokojnie zestawiać ją z letnimi spódnicami.