Jak wskazuje aktualna prognoza astrologiczna, w tym tygodniu możemy być świadkami wielu ciekawych zjawisk. W weekend pojawi się kolejny interesujący kosmiczny układ. Kwadratura Merkurego z Uranem wyzwoli energię zmian i działania, która sprzyja 3 znakom zodiaku. Jak jeszcze wpłynie na nas to zjawisko?

Kwadratura Merkurego z Uranem wznosi umysł na wyższy poziom

W sobotę 17 lutego pojawi się energetyczna kwadratura Merkurego z Uranem. Zjawisko rozpocznie się o godzinie 4:52, a jego oddziaływanie odczujemy przez cały weekend. Towarzyszyć mu będzie Księżyc w pierwszej kwadrze, co wzmocni wpływy tego układu. 

Zobacz też:

Kwadratura jest uznawana za nieharmonijny aspekt, który pobudza szybką ocenę sytuacji i powoduje napięcie. Jednocześnie przynosi niespodziewane okazje i spontaniczne decyzje, które mogą wyjść nam na dobre. Merkury w kwadraturze z Uranem przypomni kwestię postanowień noworocznych i planów na najbliższe miesiące. Doda energii do ich realizacji, a wręcz wzniesie umysł na wyższy poziom działania.

Dzięki mocy kwadratury Merkurego z Uranem nabierzemy optymizmu. Chętniej zabierzemy się do stałego hobby lub poszukamy nowych ciekawych zainteresowań. Warto zrobić coś tylko dla siebie i zadbać o swoje ciało oraz duszę. Energia takich aktywności sprzyja zwłaszcza 3 znakom zodiaku.

Sprawdź także:

Merkury w kwadraturze z Uranem: energia sprzyja 3 znakom zodiaku

Moc, jaką niesie kwadratura Merkurego z Uranem, zmieni plany u Bliźniąt, Panien i Wodników. Jeśli zazwyczaj ich weekend był poświęcony pracą na rzecz innych, teraz dostaną wskazówkę, by skupić się na sobie i przemyśleć swoje życiowe wybory. Tym razem to reszta powinna się dostosować, a te znaki zodiaku zadecydują, jak spędzą wolne dni. Połączenie Merkurego i Urana ściągnie nagłe wydarzenia i kilka niespodzianek.

Zobacz także:

Bliźnięta, Panna i Wodnik powinny przypomnieć sobie, w jakim otoczeniu czują się najlepiej. Warto wybrać się na samotny spacer, zakupy lub zadbać o wygląd. Planety będą sprzyjać nowym pomysłom i zmianom. Te zaś zaowocują sukcesem w sferach, które najbardziej tego potrzebują.

Przeczytaj także: