Spis treści:

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran - bratnia dusza

Dla żywiołowych Baranów najlepszym kompanem będzie osoba, która będzie umiała za nimi nadążyć. To osoba, która ma swoje zdanie i potrafi o siebie zadbać. Doskonałą bratnią duszą będą te znaki, które potrafią słuchać, ale nie oczekują w zamian zbyt dużej atencji. Pozytywnie nastawione Barany dobrze dogadują się z Bliźniętami czy też Wagą. Te powietrzne znaki potrafią jednocześnie słuchać i zarazić Barana swoimi pasjami.

Byk - bratnia dusza

Dla wyważonych zodiakalnych Byków ważna w relacji jest delikatność, empatia oraz porozumienie dusz. Nienawidzą gier oraz ukrytych zamiarów, dlatego też potrzebują osoby, która jest prostolinijna i lojalna. To dla nich jedne z najważniejszych cech, jakich szukają wśród przyjaciół. Dobrymi kompanami będą osoby urodzone pod znakiem Raka czy też Ryb. Emocjonalne i wrażliwe znaki wodne, które lubią gdy mogą się kimś zaopiekować.

Bliźnięta - bratnia dusza

To niezwykle interesujące osoby, które potrzebują osoby, która będzie umiała dzielić z nimi nie tylko ich pasje, ale także dzielić się swoimi. Musi być wiecznie głodna nowości, inteligentna oraz z przeogromną chęcią do życia i zabawy. Bliźnięta potrafią się szybko nudzić, dlatego też lubią, gdy w ich towarzystwie jest osoba, która potrafi zapełnić lukę i rozbawić. najlepiej sprawdzą się Wodnik czy Baran. Są równie żywiołowe i ciekawe świata, ale potrafią mieć też swoje, indywidualne zapędy.

Rak - bratnia dusza

To romantyczna i niezwykle emocjonalna dusza, która potrzebuje u swojego boku kogoś, kto to doceni. Najbardziej nie lubi bezmyślnego egoizmu czy też bezduszności. osoba, która doskonale zrozumie potrzeby zodiakalnych raków musi wiedzieć, co znaczy empatia i lojalność wobec najbliższych. Temu zadaniu sprosta zodiakalny Byk, Skorpion czy Panna. Ta ostatnia może być czasami krytyczna, ale nieco obrażalski Rak bardzo szybko wybaczy jej, gdy szczerość weźmie górę.

Lew - bratnia dusza

Zodiakalny Lew lubi błyszczeć - to powinna pamiętać każda osoba, która chce znaleźć się w jego kręgu. Lubi osoby o ciekawym usposobieniu, które kryją za sobą jakaś tajemnicę. Bratnie dusze, które lubią "kąpać się w blasku" zodiakalnego Lwa przeważnie są introwertykami, którym imponuje jego pewność siebie i nienaganne maniery. Oddany i lojalny Lew odwdzięcza się swoją przychylnością, hojnością oraz pełnym zaangażowaniem. Dobrze będzie dogadywać się z Wagą czy też Rakiem.

Panna - bratnia dusza

Zodiakalna Panna to wymagający znak zodiaku, który nie lubi bylejakości. Ceni osoby o zaciętym i twardym charakterze. Uwielbia lojalne i dobrze ułożone osoby o odpowiednim podejściu do życia. Same są wobec siebie bardzo wymagające - tak samo postępują nawet wobec przyjaciół. Bez słów dogadają się z Koziorożcem, Bykiem czy też Skorpionem.

Zobacz także:

Waga - bratnia dusza

Waga to jeden z najbardziej wyważonych znaków zodiaku. Harmonia w relacjach, dowcip oraz niepohamowany apetyt na wygodne życie to jedne z tych cech, których się nie wstydzą. Wybierają na przyjaciół osoby inteligentne, towarzyskie oraz te, które pomogą im w realizacjach ich celu. Często ten cel staje się też celem bratniej duszy, która nie wyobraża sobie życia bez jej towarzystwa. Najchętniej dogadują się z osobami spod znaku Lwa czy Wodnika.

Skorpion - bratnia dusza

Zodiakalny Skorpion potrafi zaleźć za skórę! I to nie bez powodu...! Często w ten sposób szuka, igra oraz eliminuje nieodpowiednie osoby ze swojego towarzystwa. Kocha oddane, lojalne oraz niezmiernie tajemnicze osoby, które potrafią dotrzymać mu kroku. Jednocześnie nie powinno im przeszkadzać to, że Skorpion potrafi zagarnąć część ich wolności czy też narzucać swoje wybory. To tak naprawdę nieśmiałe osoby, które boją się być zranione i skrupulatnie, latami dobierają bratnie dusze. Dobrze sprawdzą się zodiakalne Ryby, Raki czy Koziorożce.

Strzelec - bratnia dusza

Niezależność i wolność to drugie imię Strzelca. Osoby, które docenią jego zmienną i nieco nieokiełznaną duszę, będą mogły z nim stworzyć najlepszą parę. Strzelec szuka pobratymców, którzy nie będą próbować go zmieniać na siłę. To jedyne, czego pragną - pełnej akceptacji. Do pełni szczęścia brakuje im tylko tego, aby móc wspólnie realizować cele czy podróżować. Dobrze dogada się z Bliźniętami, Wagą czy Wodnikiem.

Koziorożec - bratnia dusza

Zodiakalne Koziorożce są bardzo wymagające, a w szczególności dla najbliższych ich sercu. To dominujące osoby o zacięciu przywódczym, które pójdą za bratnią dusza w ogień. Pracoholicy, którzy często są nieobecni na co dzień - natomiast w sytuacji awaryjnej pospieszą Ci na ratunek bez wahania. Najlepsze bratnie dusze to dla nich zodiakalne Byki, Panny czy Skorpiony.

Wodnik - bratnia dusza

Wodnik to dusza towarzystwa , która jednocześnie uwielbia zachowywać swój indywidualizm na każdym kroku. Potrafi udawać ekstrawertyka, który w głębi duszy jest introwertykiem poszukującym tej jedynej bratniej duszy, która przemierzy z nim najgłębsze czeluści jego duszy. Niezwykle otwarty, tolerancyjny i ciekawy życia Wodnik szuka kogoś, kto tak, jak on nie będzie bał się wyzwań. Idealną parę stworzy z Bliźniętami czy Wodnikiem.

Ryby - bratnia dusza

Zodiakalne Ryby to niezwykle ciekawe osobowości. Poruszają się w sferze magii, zjawisk paranormalnych czy też filozofii. Chcą jak najlepiej zgłębić sens istnienia oraz dowiedzieć się, jaka droga została im przypisana w tym wcieleniu. Niezwykle altruistyczne i oddane szukają osób, które czasami wyrwą je z iluzji i pomogą poruszać się wśród przyziemnych, doczesnych spraw. Doskonale nada się do tego zodiakalny Byk, Koziorożec czy Skorpion.

Czytaj też:

Synowe spod tego znaku zodiaku to prawdziwy skarb!

7 znaków i cech, które sprawiają, że możesz być starą duszą!