Książę Louis kończy dwa lata: Kate zrobiła mu urocze zdjęcia

Tradycyjnie w dniu urodzin dzieci, księżna Kate i książę William na Instagramie publikują najnowsze zdjęcia swoich dzieci. Dzisiaj 2. urodziny obchodzi najmłodszy synek książęcej pary, książę Louis. 

Dziękujemy za wszystkie piękne wiadomości z okazji drugich urodzin księcia Louisa! Książę i księżna Cambridge z przyjemnością dzielą się nowymi zdjęciami księcia Louisa, wykonanymi przez księżną w kwietniu tego roku. - czytamy na Instagramie książęcej pary.

Zdjęcia księcia Louisa zostały zrobione w kwietniu przez księżną Kate w trakcie rodzinnej kwarantanny w posiadłości Anmer Hall w Norfolk. Podobnie jak przed kilkoma dniami w związku z urodzinami królowej Elżbiety II, tak i teraz uroczystości związane z urodzinami księcia Louisa zostały odwołane. Jednak brytyjskie media podają, że nie zabraknie urodzinowego tortu i rodzinnego grilla.

Książę Louis na najnowszych zdjęciach 

Książę Louis na najnowszych zdjęciach zachwycił fanów rodziny królewskiej. W komentarzach Internauci piszą, że jest on bardzo podobny do starszego brata, księcia George'a. Mały książę tym bardziej rozczulił wszystkich, że jest wysmarowany farbami na twarzy i rękach, co zostało nawet zawarte w opisie przy zdjęciach "Instagram vs rzeczywistość".

Widać, że książę Louis jest szczęśliwym i rozbrykanym dzieckiem, a Internauci docenili fakt, że książęca para pokazuje takie "nieformalne" zdjęcia swojego synka.

A jak Wam się podobają zdjęcia księcia Louisa z jego 2. urodzin?