Krótkie fryzury na lato 2018: jakie fryzury są modne?

Planujesz radykalnie skrócić włosy na lato 2018? Najnowsze trendy wśród krótkich cięć to przede wszystkim ultra krótkie boby, fryzury w stylu pixie z dłuższą grzywką i proste fryzury z włosami za ucho. Projektanci nie boją się eksperymentować z chłopięcymi fryzurami i wygolonymi bokami głowy, na lato 2018 modne będą też przedziałki i długie grzywki zasłaniające oko oraz niesymetryczne krótkie fryzury.

Modne krótkie fryzury damskie: zainspiruj się stylem gwiazd

Krótkie fryzury pokochały też gwiazdy. Ostatnio aktorka Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła nas modną krótka fryzurą damską w stylu punky. Aktorka miała zgodnie z najmodniejszymi trendami wygolone boki i dłuższą na górze grzywę, którą można w zależności od okazji stylizować na różne sposoby. Modna krótka fryzura, jak w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej może dodać pazura i charakteru.

Modne krótkie fryzury damskie: dla kogo?

Modne krótkie fryzury pasują kobietom w różnym wieku. Idealnie nadają się dla młodych kobiet, które cenią sobie swobodę, jak również kobietom dojrzałym, które stawiają na styl i elegancję.

Modne krótkie fryzury wbrew pozorom nie wymagają dużo czasu na stylizację. Wystarczą podstawowe kosmetyki i modna krótka fryzura na lato gotowa.

Kto z was wybiera krótką fryzurę na lato?

 

 

Some times you gotta have Heart But can be an earring like @inmadelope

Post udostępniony przez ShortHair PixieCut Fashion (@nothingbutpixies) Sty 8, 2018 o 1:58 PST