Krótkie fryzury 2019 największe trendy

Krótkie włosy rządzą w tym sezonie! Będziemy nosić krótkie fryzury z grzywką i bez, zarówno w wersji prostej, jak i kręconej. Tak, jak na wybiegach, wiosna i lato 2019 są pełne sentymentów za latami 90. Wracają krótkie wystrzępione grzywki w stylu pixie, asymetryczne cięcia z pazurem i wszelkiej maści spinki, które przeżywają prawdziwy renesans. Modne będą też ciężkie grzywki w paryskim stylu (obowiązkowo noszone z beretem i czerwoną szminką). W 2019 roku żegnamy się z long bobem i z otwartymi ramionami witamy z powrotem klasyczną, krótką wersję boba. Najlepiej w mocno wycieniowanym, warstwowym wydaniu. Jakie krótkie fryzury będą modne tej wiosny? 

Krótkie fryzury 2019: grzywki

W 2019 roku chylimy czoła przed stylowym zasłanianiem czoła. Grzywki wszelkiej maści powracają w wielkim stylu, tworząc zgrany duet z bobem i krótkimi fryzurami w stylu pixie. Największy trend tego sezonu to baby bang - czyli ultrakrótka, dziecięca grzywka powyżej brwi, którą pokochały gwiazdy i modelki. Na topie będzie też jej bardziej drapieżny, punkowy wariant, z postrzępionymi końcówkami i zdecydowaną asymetrią. W cenie są także ciężkie, zmierzwione grzywki w paryskim stylu albo grzywki a'la firanka, stylowo odsłaniające środek czoła. 

Krótkie fryzury 2019: klasyczny bob

W 2019 roku pora pożegnać się z long bobem (spokojnie, nie na dobre), który święcił triumfy przez ostatnich kilka sezonów. Wiosną do łask wraca jego klasyczna, krótsza wersja, którą będziemy nosić przynajmniej w kilku wariantach. Jeśli pytacie o najmodniejszy - skłaniamy się ku ultrakobiecej, zaokrąglonej wersji tej fryzury. Pozazdrościć możemy też wszystkim posiadaczkom naturalnych loków - bo kręcony bob będzie jedną z najbardziej stylowych krótkich fryzur 2019 roku. Tym z nas, które mają proste włosy pozostają fale - najlepiej w wydaniu "na mokro". Możecie mieć pewnośc, że gdy tylko temperatury skoczą w górę, plażowy wet look będzie na Was spoglądał z każdego konta na Instagramie. O bobie z grzywką wspominać już nie będziemy, ale osobiście uważamy go za jedno z najbardziej twarzowych cięć wszech czasów. 

Krótkie fryzury 2019 - zobacz najmodniejsze cięcia w galerii!