W imionach wskazanych przez wróżkę ukryta jest pewna zaskakująca predyspozycja. Okazuje się, że nieliczna grupa pań ma osobliwą zdolność do wplatania fantazyjnych historyjek podczas opisywania wydarzeń ze swojego życia. Kobiety o tych imionach to bajkopisarki. Wiele osób, które dobrze je zna, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, aby nie brać ich słów na poważnie. Zobacz, kto nie trzyma się prawdy w swoich opowieściach. 

Kobiety o tych imionach to bajkopisarki

Mają niesamowicie rozbudowaną wyobraźnię, a przy tym są bardzo towarzyskie, zabawne i otwarte na wszystko to, co przyniesie los. Poznaj imiona kobiet-bajkopisarek. Potrafią świetnie wykorzystać swoją kreatywność do tworzenia alternatywnych wersji wydarzeń. Niestety często zapominają dodać na końcu opowieści, że to, co przed chwilą opowiedziały, zupełnie mija się z prawdą. 

Zobacz także: 

Paulina

Paulina potrafi ubarwić każdą historię. Jeśli uzna, że w jej życiu nie wydarzyło się w ostatnim czasie nic zaskakującego, nie widzi przeszkód, aby uzupełnić swoją relację o zdarzenia, które nie miały miejsca. Jeśli więc usłyszysz, że zgubiła klucze i dziwnym trafem odnalazła je dopiero na drugim końcu miasta albo nieznajomy podarował jej różę na środku ulicy - lepiej dokładnie się zastanów, czy uwierzyć w te dziwne opowieści. 

Laura

Laura uważa, że aby zyskać przychylność innych osób, należy przedstawiać się w samych superlatywach. Z tego powodu bardzo często zakrzywia rzeczywistość i chwali się osiągnięciami, które nie mają żadnego pokrycia. Z jej ust można usłyszeć górnolotne deklaracje. Na przykład o tym, że szef szykuje dla niej awans, a ona wybiera się na egzotyczne i długie wakacje. Znajomi zdają sobie sprawę z tego, że Laura lubi takie opowieści i często przymykają na nie oko, ponieważ w gruncie rzeczy to bardzo sympatyczna i towarzyska dziewczyna. 

Barbara

Barbara tworzy własną wersję wydarzeń z przeszłości. Jej wspomnienia są bardzo wybiórcze, a wszystkie niewygodne wydarzenia, które miały miejsce w jej życiu, zostały wyrzucone. Barbara zastąpiła je zupełnie innymi, które nie miały prawa się wydarzyć. W ten sposób radzi sobie z pewnymi przykrościami i buduje w swojej głowie obronny mechanizm. Jest to jeden z jej sposobów na zachowanie pogody ducha. 

Zobacz także: