Katarzyna Cichopek - mąż

Katarzyna Cichopek w 2005 roku została uczestniczką programu "Taniec z gwiazdami". Trenerem aktorki został Marcin Hakiel. Tak zaczął się romans, który przerodził się w małżeństwo z dwójką dzieci. Chociaż oboje starali się być profesjonalni, "Taniec z gwiazdami" wygrali już jako para.  „Trenowaliśmy rumbę, czyli taniec miłości. Ja byłem wtedy w pracy, więc starałem się mocno trzymać moje uczucia na wodzy”, mówił tancerz w jednym z wywiadów. Chociaż w mediach szybko pojawiły się spekulacje, jakoby związek Cichopek i Hakiela był tanim chwytem marketingowym, oni nie słuchali słów krytyki. Rok po finale programu założyli szkołę tańca "Hakiel - Akademia Tańca". 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na ślubnym kobiercu stanęli 20 września 2008 roku. Zakochani pobrali się w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. "Nasz związek zaczął się od przyjaźni, a ja wreszcie znalazłam w Marcinie taką ostoję, opokę, kogoś przy kim się czułam bezpiecznie" - mówiła aktorka w 2019 roku w wywiadzie z "Vivą!". Pierwsze plotki o kryzysie w ich związku zaczęły się już w 2010 roku. Na żadne z nich nie odpowiadali. Do czasu. W 2012 roku Cichopek przerwała milczenie i odniosła się do komentarzy na łamach "Vivy!".  „Nie, nie rozwodzimy się. Czemu mamy się rozwodzić, skoro między nami jest dobrze? Zamieszkałam na razie u mamy, podczas gdy Marcin pilnuje remontu naszego domu w Wilanowie. Stwierdziliśmy, że nic się nie stanie, gdy trochę pomieszkam z rodzicami. Zresztą jest mi u nich jak w niebie. Ale za ciasno dla nas trojga”. Rok później na świecie pojawiło się ich drugie dziecko. Przez lata oboje spełniali się zawodowo. Cichopek dalej grała w "M jak miłość", a Hakiel uczył tańca. Wspólnie wychowywali dwójkę dzieci, a niedawno świętowali 13. rocznicę ślubu. 

Katarzyna Cichopek - dzieci

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rodzicami zostali po raz pierwszy w 2009 roku, kiedy na świat przyszedł ich syn Adam. W rozmowie z "Mamo to ja" wyznała, że nie spodziewała się, że macierzyństwo będzie takim wyzwaniem. " Jasne, wiedziałam, że w nocy się wstaje na karmienie czy przewijanie, ale nie wiedziałam, że przez pierwsze pół roku po porodzie nie prześpię nawet dwóch godzin z rzędu" Na pytanie jak przetrwała cieżkie momenty odpowiedziała: "Odliczałam kolejne dni z myślą: „Z każdym kolejnym dniem jesteśmy bliżej końca kolek. Skoro tyle wytrzymałam, to jeszcze trochę dam radę”.

W 2013 roku urodziła się córka pary - Helena. Cichopek jako aktorka ma bardzo napięty grafik i nieregularne godziny pracy. W wywiadzie dla magazynu "Dziecko" zdradziła, że są momenty, w których obwinia się o to, że spędza za mało czasu ze swoimi pociechami. "Czasami dopadają mnie wyrzuty sumienia, zwłaszcza kiedy kumuluje mi się dużo pracy, ale szybko powtarzam sobie w myślach, że pracuję również dla dzieci, żeby zapewnić im lepszy start w życie i przede wszystkim edukację. Dzięki temu że pracuję, jestem też bogatsza w różne doświadczenia i zdobywam mądrość życiową, którą później chcę przekazać moim pociechom" - powiedziała aktorka. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - rozwód

W październiku 2021 roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętowali 13., "koronkową" rocznicę ślubu. Oboje udostępnili wtedy wzruszające posty na Instagramie z archiwalnymi fotografiami z ich sesji ślubnej. Na początku marca tego roku aktorka i tancerz wydali wspólne oświadczenie, w którym poinformowali o swoim rozstaniu

"Podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować" – napisała para.

Zobacz także:

Chociaż to miało być ostatnie oświadczenie pary w tej sprawie, Marcin Hakiel został zaproszony do programu "Miasto kobiet". W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską pierwszy raz skomentował rozstanie z aktorką. Wyjawił, z jakimi emocjami musi się teraz mierzyć i przyznał, że zaczął chodzić na terapię. Kiedy Kwaśniewska zapytała tancerze o powody rozstania z Katarzyną Cichopek, Hakiel podkreślił, że nie chce publicznie „prać brudów”. Zdradził jednak, że była partnerka prosiła o „więcej wolności” i tym samym zasugerował, że został zdradzony.

"Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię" – powiedział Marcin Hakiel w „Mieście kobiet”. 

Katarzyna Cichopek - instagram

Katarzynę Cichopek na Instagramie obserwuje aktualnie ponad 530 tysięcy osób. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje posty związane z jej życiem zawodowym i prywatnym. Aktorka często dzieliła się z obserwatorami kulisami swoich sesji zdjęciowych, planów, programów czy kadrami z życia osobistego. Przed ogłoszeniem rozstania z Hakielem regularnie publikowała zdjęcia całej ich rodziny. Teraz aktorka skupia się na promowaniu nowych projektów, ról i wywiadów. Jeśli chodzi o życie prywatne gwiazdy, obecnie na Instagramie gwiazdy pojawiają się jedynie fotografie z jej dziećmi - 13-letnim Adamem i 9-letnią Heleną. Cichopek jest też ogromną fanką mody i często dodaje zdjęcia swoich supermodnych stylizacji! 

Jak schudła Katrzyna Cichopek? Waga

Katarzyna Cichopek to gwiazda, która może pochwalić się nienaganną figurą. Aktorka początkowo mocno schudła, kiedy wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami". Regularne treningi i zdrowa dieta mocno wpłynęły na jej wagę. Chociaż uczestniczką programu była wiele lat temu, dzisiaj dalej jest wierna ćwiczeniom i zdrowemu stylowi życia. W 2021 roku Katarzyna Cichopek zdradziła, ile aktualnie waży. Nie był to jednak efekt diety cud. Aktorka ciężko pracuje na swoją figurę. Uczestniczyła nawet w obozie Anny Lewandowskiej. To wszystko sprawiło, że dzisiaj waga Kasi Cichopek pokazuje mniej niż 50 kilogramów! Efektami regularnych treningów pochwaliła się na swoim InstaStory. Wcześniej na antenie "Pytania na śniadanie" zdradziła, że udało jej się zrzucić aż sześć kilogramów. Po urodzeniu drugiego dziecka, córki Helenki, aktorka opowiedziała w jednym z wywiadów w "Super Expressie", jaka dieta pomogła jej w zrzuceniu zbędnych kilogramów. 

"Dzień zaczynam od śniadania, które składa się z naturalnego jogurtu z musli i owocami. Na drugie śniadanie jem zupę warzywną, np. z dyni. Na obiad albo kurczaka, albo rybę, do wyboru ryż lub kasza. No i oczywiście dużo warzyw. Uwielbiam podwieczorek. Wtedy mogę zjeść galaretkę, kisiel lub budyń. A na kolację jem dwie małe kanapeczki z ciemnego pieczywa, pasty z makreli lub jajek i warzywa. Na przykład ogórek, sałata... Korzystam z diety wysyłkowej" - powiedziała.