Julia Robert ośmieszona w mediach

W miniony weekend lokalny amerykański tygodnik "The Post-Journal" postanowił poświęcić jeden z artykułów aktorce i gwieździe Hollywood, Julii Roberts. Dziennikarz ewidentnie chciał podsumować niezwykle bogaty dorobek aktorki, jej urodę oraz coraz lepsze z wiekiem role, jednak w nagłówek wkradł się pewien błąd. Literacki chochlik zmienił totalnie znaczenie całego tytułu i sprawił, że weekendowe wydanie "The Post-Journal" stało się hitem internetu. Powstały już nawet memy dotyczące sprawy. O co chodzi? Cóż, niefortunny tytuł brzmiał "Julia Roberts finds life and her holes get better with age", co w wolnym tłumaczeniu brzmi mniej więcej tak: "Julia Roberts odnalazła się w życiu, a jej dziury wyglądają lepiej wraz z upływem czasu". Nie wiadomo jak bliski stopień zażyłości łączy dziennikarza tego amerykańskiego tytułu z samą Roberts, ale według doniesień w nagłówku zamiast "holes" powinno się pojawić słówko "roles", czyli filmowe role gwiazdy.

W sieci internauci są mocno podzieleni - niektórzy uważają, że ta językowa wpadka jest super zabawna, inni są zbulwersowani i zażenowani. Na temat "dziur" Julii Roberts wypowiedziała się też inna aktorka Busy Phillips:

"To właśnie dlatego ona (Julia Roberts przyp.red) jest gwiazdową filmową światowego formatu. Stan moich dziurek raczej pogarsza się z wiekiem", napisała przewrotnie Phillips na Twitterze. Sama Julia Roberts jeszcze nie wypowiedziała się w sprawie artykułu na swój temat, ale mówi się, że właścicielka najpiękniejszego uśmiechu w branży znana jest z dużego poczucia humoru.