Joanna Przetakiewicz (50) udzieliła szczerego wywiadu w naszym programie Gala Studio. Dyrektor kreatywna marki La Mania zaprosiła Natalię Hołownię do swojego luksusowego apartamentu. W czasie rozmowy paniom towarzyszyły dwa psy Przetakiewicz. Urocze pupile gwiazdy, a także wspaniałe, kolorowe wnętrza ozdobione świątecznymi dekoracjami, sprawiły, że atmosfera podczas wywiadu była naprawdę wyjątkowa! A o czym mówiła Przetakiewicz? Oczywiście, o swojej słynnej sesji w Playboyu, o której grzmiała cała Polska. Bardzo dużo zaryzykowałam i zdawałam sobie z tego świetnie sprawę. Ale byłam na to ryzyko gotowa. To był test na to, czy jesteśmy gotowi na rewolucję. I okazało się, że... jesteśmy! - mówi szefowa La Manii w Gala Studio. Jednak na zdjęciach w magazynie dla panów wcale nie odsłoniła zbyt wiele. Dlaczego? Nie potrzeba pokazywać jeszcze więcej, a przynajmniej ja nie miałam takiej potrzeby - komentuje wprost Przetakiewicz. Hołownia zapytała też Joannę, czy ta jest zakochana i jest w szczęśliwym związku. Okazało się, że tak! Co więcej, Przetakiewicz chciałaby znów wyjść za mąż, mimo że była już zamężna dwukrotnie. Otóż, jak się okazało, Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk byli małżeństwem pod prawem szwajcarskim. Czy wzięli ślub w Polsce?

Miałam dwóch mężów, bo Janek był moim mężem pod prawem szwajcarskim. To był ideał męża i ideał małżeństwa. (...) Mam za sobą dwa małżeństwa - jedno 15 lat, drugie 10. Więc jak wyjdę za mąż kolejny raz, to musi to być wyjątkowa osoba i ja muszę być totalnie zakochana - wyznaje Joanna Przetakiewicz w Gala Studio.

Czy jej nowy partner właśnie taki jest? Na razie wiemy tylko, że nie jest Polakiem.

Joanna Przetakiewicz rozmawiała z Natalią Hołownią również o swoim udziale w programie Azja Express, o swoich synach, o top modelce Magdalenie Frąckowiak, która spotyka się z Aleksem Przetakiewiczem, a także o tym, jak dba o siebie na co dzień, czy ścigają ją paparazzi oraz czy zdarza jej się wyjść z domu bez makijażu. Przetakiewicz nie bała się nawet takich kontrowersyjnych tematów, jak seks i związki damsko-męskie. Bo dyrektor kreatywna La Manii jest odważna i udowodniła to po raz kolejny!

Nowy wywiad wideo z Joanną Przetakiewicz obejrzycie PONIŻEJ. Całość dostępna także na YouTubie @MagazynGala: