Małgorzata Rozenek twarzą marki AVON! Żona Radosława Majdana została nową polską ambasadorką znanej marki kosmetycznej. Pierwsze zdjęcie z kampanii AVON z Rozenek pojawiło się już w magazynach modowo-urodowych. Tym samym nowy kontakt prowadzącej show "Project Lady" stał się faktem. Podobno opiewa on na imponującą okrągłą sumę. Małgorzata promuje markę AVON w naturalnym, kobiecym i seksownym wydaniu. Jej cera jest delikatnie opalona, muśnięte słońcem włosy lekko rozwiane, a makijaż jest delikatny, ledwie widoczny. Dopasowana sukienka z aplikacjami podkreśla perfekcyjną figurę gwiazdy. Zdjęcie, na którym Rozenek pozuje na balkonie, zalotnie spoglądając w obiektyw, jest pierwszym oficjalnym zdjęciem z nowej kampanii marki AVON. Jak wam się podoba? Kolejne zdjęcia Rozenek dla AVONU pojawią się tuż po oficjalnej prezentacji nowej ambasadorki i nowej kolekcji marki - czyli pod koniec września. Przypomnijmy, że drugą oficjalną ambasadorką marki AVON jest Małgorzata Kożuchowska. Kosmetyki reklamowali także Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska i Hubert Urbański. ZOBACZ Małgorzatę Rozenek w kampanii AVON>>

Małgorzata Rozenek ambasadorką marki AVON

Jestem przeszczęśliwa, że zostałam Ambasadorką marki AVON i nie mogłam się doczekać, kiedy będę mogła się tym pochwalić – mówi Małgorzata Rozenek. - Kosmetyki AVON pamiętam i lubię od zawsze. Pierwsze błyszczyki, które kupowałam jeszcze jako nastolatka, były właśnie od AVON, dlatego darzę tę markę ogromnym sentymentem. Jestem również dumna, że zostałam Ambasadorką firmy, która realnie pomaga kobietom, dbając o ich niezależność, zdrowie i bezpieczeństwo. Całym sercem wspieram kampanię AVON Kontra Rak Piersi i AVON Kontra Przemoc i wierzę, że dzięki naszym wspólnym działaniom pomożemy wielu kobietom.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Rozenek i Roxy Gąska RAZEM w "Gali" [ZDJĘCIA]

A tak AVON Polska uzasadnia swój wybór nowej ambasadorki marki:

Od początku roku zapowiadaliśmy, że do AVON będą dołączać kolejne topowe Gwiazdy i z wielką przyjemnością przedstawiamy nową Ambasadorkę – mówi Andrzej Mytych, Dyrektor Komunikacji AVON Cosmetics Polska. - Bardzo się cieszymy, że Małgorzata Rozenek-Majdan przyjęła nasze zaproszenie do współpracy, bo to prawdziwa kobieta AVON – piękna, niezależna, wspierająca inne kobiety. Mogę zdradzić, że Małgosia znalazła już w AVON swój ulubiony zapach, a efekty wspólnych kampanii na pewno Państwa zaskoczą – dodaje Mytych.