Joanna Kulig na wspólnym zdjęciu z Bradem Pittem

Joanna Kulig przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie promuje "Zimną wojnę" Pawła Pawlikowskiego. W sobotę polska aktorka wzięła udział w imprezie świątecznej Amazon Studios, na którą były zaproszone hollywoodzkie gwiazdy: Brad Pitt, Katy Perry, Christina Hendricks, Demi Moore, Heidi Klum, Kate Hudson czy John Hamm. 

Joanna Kulig znalazła się na tej imprezie, ponieważ aktorka zagrała w serialu Amazona, który już niedługo będziemy mogli oglądać.

Podczas imprezy, Joanna Kulig zapozowała do zdjęcia z Bradem Pittem, które szybko obiegło internet. Widać, że polska aktorka była w wyśmienitym humorze pozując w towarzystwie hollywoodzkiego gwiazdora.

Joanna Kulig od niedawna należy do tej samej agencji aktorskiej CAA, co Brad Pitt, czy Meryl Streep.

Joanna Kulig w ogniu krytyki

Zdjęcie Joanny Kulig z Bradem Pittem obiegło internet. Widać na nim, że aktorka jest coraz bliżej porodu, ponieważ jej ciążowy brzuszek jest coraz większy. Chociaż na większości, zdjęcie aktorki z Bradem Pittem zrobiło wielkie wrażenie, to niestety nie wszystkim się spodobało. Internauci pisali:

"Masz jedną jedyną szansę na zdjęcie z Pittem a Ty wychodzisz tak bardzo źle. Współczuję"

"Ale mina... tak zepsuć sobie fotkę z Bradem"

"Jej, tylko jedno i to takie zdjęcie jej zrobiono? Przecież to ładna kobieta, ale tutaj..."

Widać Joanna Kulig chciała sobie zażartować w trakcie robienia zdjęć z aktorem i efekt jest, jaki jest. Nie każdy umie ładnie pozować do zdjęć, zwłaszcza na zawołanie.

Chociaż patrząc na inne zdjęcia Joanny Kulig, widać, że raczej aktorka nie ma z tym problemu.

Ewa Minge broni Kulig

W obronie Joanny Kulig stanęła polska projektantka Ewa Minge, która na swoim Instagramie zamieściła obszerny wpis na ten temat. Minge jest zdziwiona faktem, jak można wylewać ciągle krytykę pod adresem osób, z których powinniśmy być dumni. Zamiast cieszyć się z sukcesu Polki za granicą, wolimy krytykować ją za to, jak wygląda na zdjęciu.

Projektantka użyła mocnych słów pod adresem hejterów: "Życzę wszystkim idiotom przebudzenia".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak, czytam @pudelek_pl . W shobizie większość czyta choć mało kto się przyznaje . Nie czytam natomiast komentarzy z przyczyn zdrowotnych . Przelatując dzisiaj jakie "skandale" i zasługi na bruku polskiej i światowej sceny dostrzegam moją ulubienice @joannakulig_official . Krzyczę "wooooooo ale bosko Joasia w takim doskonałym towarzystwie!!! Trzymam kciuki za Oskara !!!!" . Po chwili odzywa się domownik" widziałaś komentarze?"Nie, bo nie czytam jak wiecie". Zastanowiłam się jednak co można skomentować pod takimi faktami poza gratulacjami .... Tadadadam !!!!! No i tak....co tu skomentować, jak podsumować najpopularniejsze komentarze sukcesu Joanny w zaawansowanej ciąży ??? Otóż mamy co wychowaliśmy sobie . Polska aktorka sięga absolutnych szczytów , jest tam gdzie wydawało się w tej kategorii dla naszej flagi jest prawie niemożliwe , świat zachwyca się jej unikatowym talentem i magnetyzmem a pudelkowicze wedle standardów ...."brzydko wyglada" ale pięknie żyje, pracuje, spełnia marzenia, realizuje pasje i zdobywa dziewicze szczyty dla Polaków w światowej kulturze . Polka z szansa na Oskara za role, gratulacje od wybitnych aktorów z całego świata , zainteresowanie reżyserów z najwyższej półki i jeszcze piękne życie osobiste ....brzydko wygląda....wygląda przepięknie , szczęśliwie i życzę wszystkim idiotom przebudzenia, bo kiedyś trzeba będzie napić się tego czym próbujecie żywic innych. Prawo przyrody . Redaktorom pudelka gratuluje natomiast bez sarkazmu, podania tym razem dobrej , budującej wiadomości , że akcje naszej polskiej Joanny gonią nadal w gore #ewaminge #evaminge #hejt

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge) Gru 2, 2018 o 11:11 PST