Super Bowl 2020

Super Bowl 2020 za nami. Finały Super Bowl to najważniejsze sportowe i telewizyjne wydarzenie roku w Ameryce, ale także niesamowite widowisko artystyczne na najwyższym poziomie.

Tegoroczna impreza zdecydowanie przejdzie do historii, a światowe media piszą tylko o tym, co działo się na scenie, a działo się naprawdę dużo.

Warto podkreślić, że po raz pierwszy Super Bowl poprowadziły dwie artystki pochodzenia latynoskiego: Shakira i Jennifer Lopez, które dały niesamowite show i zaśpiewały swoje największe przeboje: „Waiting for Tonight”, „Hips Don't Lie”, „Waka Waka”, „Jenny from the Block”, „Let's Get Loud”.

Hymn przed meczem odśpiewała Demi Lovato - piosenkarka o korzeniach meksykańskich.

Jednak dzisiaj media piszą nie tylko o wspaniałych występach gwiazd, ale o ważnym przekazie, który popłynął ze sceny na cały świat.

Jennifer Lopez: ważny manifest na Super Bowl 2020

Media piszą o politycznym manifeście Jennifer Lopez i Shakiry na Super Bowl 2020. Co chciały przekazać światu artystki?

Jennifer Lopez postanowiła podkreślić swoje portorykańskie korzenie (artystka urodziła się w Castle Hill - dzielnicy położonej w Bronx w stanie Nowy Jork ale jej rodzice są Portorykańczykami), zakładając pelerynę, na której po jednej stronie widniała flaga USA, a po drugiej flaga Portoryko.

Na scenę dołączyła do niej 11-letnia córka Emme Muñiz. Wraz z chórem dziecięcym wykonała z mamą legendarny hit „Let's Get Loud”. Początek występu był niesamowicie wzruszający, ponieważ na scenie pojawił się wielki krzyż podświetlony w kolorach drużyny Los Angeles Lakers - to hołd w stronę tragicznie zmarłego Kobe'ego Bryanta i jego córki Gianny.

Również symboliczny przekaz miały klatki, w których znajdowały się dzieci. Zdaniem wielu to ukłon w stronę tysięcy dzieci z krajów Ameryki Łacińskiej, które zostały zatrzymane na granicy amerykańskiej.

Zobaczcie występ Shakiry i Jennifer Lopez na Super Bowl 2020, który gwiazdy zadedykowały całej społeczności latynoamerykańskiej w USA.

Córka Jennifer Lopez zachwyciła na scenie

Emme Muñiz - jedenastoletnia córka Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego, z którym gwiazda ma bliźniaki (córkę Emme i syna Maxa), swoim występem na Super Bowl 2020 skradła serca wszystkich. Dziewczynka oprócz dużego podobieństwa do mamy, ma również wspaniały głos. Fani Jennifer Lopez zastanawiają się, czy Emme pójdzie w ślady mamy. 

Dumny z córki jest na pewno tata, który w mediach społecznościowych napisał:

Emme, tatuś jest z Ciebie taki dumny. Kocham Cię i zawsze będę Cię wspierał.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emme Daddy is so proud of you. You are my ❤ and I am forever yours.

Post udostępniony przez Marc Anthony (@marcanthony) Lut 2, 2020 o 6:19 PST