Najbardziej rozpoznawalny w Polsce jasnowidz, Krzysztof Jackowski wizje dopasowuje niemal do każdego tematu. Na swoim kanale w mediach społecznościowych wypowiada się w popularnych kwestiach, społecznych i politycznych. Przepowiedział nawet pogodę na wiosnę i lato 2024. Ostatnio w rozmowie z dziennikarzem rmf.rm opowiedział o wizji dotyczącej Wielkiej Brytanii. Zgodnie z nią jasnowidz Jackowski zdradza ukrytą prawdę o rodzinie królewskiej. Co miał na myśli?

Jasnowidz Jackowski zdradza ukrytą prawdę o rodzinie królewskiej

Media na całym świecie skupiły się od niedawna wokół tematu brytyjskiej rodziny królewskiej. Niepokoją się zwłaszcza o księżną Kate, która w styczniu przeszła poważną operację i całkowicie wycofała się z życia publicznego. Plotki podsyca także sytuacja usunięcia oficjalnego zdjęcia księżnej z dziećmi, które okazało się zawierać elementy fotomontażu. Co dzieje się w Pałacu Buckingham?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski został zapytany o to, co naprawdę powoduje zamieszanie wokół brytyjskiej rodziny królewskiej. Zdaniem profety stan księżnej Kate, unikanie mediów i ogólne zamieszanie wokół jej osoby nie wynika tylko z kwestii zdrowotnych. Jasnowidz czuje, że pod tymi doniesieniami kryje się pewien prywatny problem.

Bardziej czuję tak, jak gdyby rzeczywiście coś w życiu prywatnym, małżeńskim było nie tak, że to nie tylko kwestie zdrowotne mają wpływ na to – ujawnia Jackowski.

Profeta nie zdradza, co dokładnie się wydarzyło w stosunkach pomiędzy Kate Middleton a księciem Williamem. Ma to jednak większy zasięg i znaczenie, niż może się nam wydawać.

Zobacz też:

Jackowski z wizją o księżnej: „Nie dzieje się dobrze”

Znany jasnowidz Jackowski zdradza ukrytą prawdę o rodzinie królewskiej – uważa, że już teraz panuje tam kryzys. Wszelkie kontakty pałacu z mediami tylko pogłębiają i upewniają go w tym przekonaniu. Nie chodzi tylko o małżeństwo księcia Williama.

Mam takie wrażenie, że w rodzinie królewskiej, w prywatnych stosunkach nie dzieje się dobrze – ocenia jasnowidz. – Jeżeli tak jest, to dojdzie tam do pewnego kompromisu i oni będą dalej małżeństwem. Ale uważam, że jest coś nie tak w tej chwili w pożyciu między nimi – podsumowuje Jackowski.

Z wizji jasnowidza wynika, że brytyjska rodzina królewska przeżywa teraz spore kłopoty. Zaś to, co obserwujemy za sprawą mediów to tylko wierzchołek góry lodowej. Zdaniem profety uda się im jednak zażegnać kryzys i nie dojdzie do żadnego rozstania. Trzymamy kciuki, by ta wizja się spełniła.

Zobacz także: