Szefowa Victoria’s Secret odchodzi z firmy

Jan Singer - CEO firmy odzieżowej Victoria's Secret złożyła rezygnację ze swojego stanowiska po tym, jak szef marketingu firmy, Ed Razek udzielił wywiadu dla magazynu "Vogue". Jak podaje serwis Blommberg decyzja dyrektor Victoria's Secret jest spowodowana kontrowersyjnymi słowami dyrektora marketingu firmy, który powiedział, że bielizna Victoria's Secret jest dedykowana szczupłym kobietom, noszącym rozmiar zero.

Nie sądzę, że możemy być wszystkim dla wszystkich klientów. To specjalistyczna firma, a nie dom towarowy. - powiedział szef marketingu Victoria's Secret

Po tych słowach, Jan Singer, która starała się zmienić wizerunek firmy i wprowadzić do oferty koronkowej bielizny, również tanie figi, dla każdej kobiety, złożyła rezygnację.

Jan Singer - kobieta, która chciała wprowadzić bieliznę dla każdej z nas

Bielizna Victoria's Secret kojarzy nam się głównie z ekskluzywną koronkową bielizną z pokazów mody. Tymczasem Jan Singer, która dwa lata temu objęła stanowisko dyrektora Victoria's Secret chciała zmienić wizerunek firmy i wprowadzić bieliznę Victoria's Secret do świata mody dla każdej kobiety, niezależnie od jej rozmiaru.

Wypowiedź Eda Razeka była zaprzeczeniem tego, do czego dążyła Singer i w pełni rozumiemy jej decyzję o rezygnacji.

Jak na razie firma L Brand, do której należy marka Victoria's Secret nie zajęła żadnego stanowiska i nie potwierdziła tej informacji.