To idealny prezent na święta 

Dzieci uwielbiają elektronikę i z radością z niej korzystają. Dlatego będą miały wielką frajdę, jeśli pod choinką znajdą zegarek od T-Mobile.
* Na Family Watch zawsze można sprawdzić godzinę, zadzwonić do rodziców albo wysłać im SMS.
* Dotykowy ekran z kolorowym wyświetlaczem pozwala na oglądanie zdjęć. Można także je zrobić, gdyż urządzenie ma wbudowany aparat.
* Dzięki modułowi „Sport” dziecko może sprawdzać, ile kroków zrobiło każdego dnia i jaki dystans pokonało. To zachęca do dłuższych spacerów, zwłaszcza że po osiągnięciu wyznaczonego celu zegarek wysyła „pochwały”.
* Family Watch nosi się na ręku, więc nie ma ryzyka, że wypadnie z kieszeni kurtki czy plecaka.
* Do wyboru są zegarki różowe i niebieskie, a sympatyczne zwierzątka, które pojawiają się na wyświetlaczu, zastąpią w podróży czy szkole ukochaną maskotkę.

Prezent dla dziecka z myślą o jego bezpieczeństwie

Rodzice pragną się kontaktować ze swoim dzieckiem jak najczęściej, nie zawsze jednak chcą dawać kilkulatkowi smartfon. Ten zegarek jest idealnym rozwiązaniem. Można na niego dzwonić i prowadzić rozmowy audio oraz wideo. Co istotne, gadżet chroni dziecko również przed telefonami od nieznanych osób, ponieważ można łączyć się wyłącznie z numerami, które zostały wcześniej zapisane przez rodziców.
Tata i mama w każdej chwili mogą sprawdzi, gdzie jest dziecko, bo zegarek ma taką funkcję. Co więcej: przytrzymanie przycisku SOS na zegarku przez 3 sekundy powoduje aktywację połączenia alarmowego – wówczas każdy z członków rodziny otrzymuje powiadomienie z aplikacji oraz wiadomość SMS, która umożliwia błyskawiczne zlokalizowanie pociechy.

Jak działa zegarek?
* Bateria (600 mAh) zapewnia nieprzerwaną pracę do dwóch dni lub do pięciu godzin rozmów. Urządzenie można szybko naładować (w ciągu 2 godzin) przy użyciu dołączonego kabla micro USB.
* Zegarek TCL MoveTime Family Watch dostępy jest w T‑Mobile w cenie 1 zł na start i abonamencie 24,99 zł miesięcznie – w ofercie z połączeniami na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce i w Unii Europejskiej oraz pakietem 1 GB internetu, który w zupełności wystarczy nawet w przypadku bardzo częstego monitorowania, gdzie obecnie znajduje się dziecko.