Horoskop na listopad 2020 bez wątpienia zdominowany jest przez silny wpływ Marsa, który w nadchodzącym miesiącu nareszcie kończy swoją retrogradację, która trwała od 9 września. To może sprawić, że w kolejnych tygodniach poczujesz, że zamknięte od dłuższego czasu przejścia w różnych sferach życia, w końcu się odblokują. W listopadzie mamy także okazję zyskać dość jasną wizję tego, na co najbardziej warto będzie spożytkować uzyskaną dzięki temu nową porcję kosmicznej energii. Listopadowa pełnia Księżyca w Bliźniętach nie będzie zwykłą pełnią - to także zaćmienie Księżyca. Sprawdź, jak ten układ planet wpłynie w nadchodzących tygodniach na twój znak zodiaku.

Horoskop na listopad 2020: SKORPION (24 X - 22 XI)

Skorpionie, przygotuj się na wielkie zmiany! Po 15 listopada Wszechświat będzie mocno sprzyjał twoim usilnym staraniom o najlepszą wersję samego siebie. Twoje hasła przewodnie na ten miesiąc to: zdrowie, fitness, piękno i poczucie atrakcyjności.

Miłosna planeta Wenus wkracza w twój znak 21 listopada, więc w okolicach tego dnia spodziewaj się wyraźnie zwiększonego zainteresowania swoją osobą. Emanująca od ciebie energia może sprawić, że ktoś mocno się do ciebie zbliży, a jeśli już posiadasz partnera, to licz na to, że przez kilka kolejnych tygodni poczujesz się jeszcze bardziej kochany i doceniony - spodoba ci się to uczucie!

Horoskop na listopad 2020: STRZELEC (23 XI - 20 XII)

Strzelcu, układ planet w listopadzie będzie ci sprzyjał w kwestiach uczuciowych. Czas poświęcony w najbliższych tygodniach na randki lub wzmacnianie już istniejącej relacji może się okazać bardzo dobrą inwestycją.

Listopad może stać się dla ciebie miesiącem wielkich przełomów w sferze duchowej i psychologicznej. Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem udziału we wszelkiego rodzaju zajęciach związanych z rozwojem wewnętrznym, to rozważ zrobić to po nowiu z 15 listopada - przyjdzie ci to wtedy z wyjątkową łatwością.

Horoskop na listopad 2020: KOZIOROŻEC (21 XII - 20 I)

Koziorożcu, bardzo możliwe, że wszelkie frustrujące opóźnienia związane z remontem mieszkania lub innymi uciążliwymi projektami wkrótce dobiegną końca. Wszystko za sprawą Marsa, planety energii i działania, która 13 listopada podejmie normalny ruch do przodu, tym samym kończąc retrogradację, która trwała od 9 września. Jeśli w ostatnim czasie twoje myśli zajmował jakiś konflikt rodzinny, to także możesz w tym miesiącu liczyć na jego rozwiązanie. Nawet jeśli kłótnia była dość ostra, to w końcu znajdziesz w sobie motywację, aby dojść do porozumienia z bliskimi.

Za sprawą Wenus po 21 listopada może mocno zyskać twoje życie uczuciowe. Jeśli jesteś singlem, to będzie dla ciebie dobry czas, aby umówić się na randkę z kimś poznanym za pośrednictwem mediów społecznościowych lub wspólnego znajomego. Możliwe także, że wdasz się w romans ze swoim dobrym kolegą lub zdecydujesz się na układ typu przyjaźń z "korzyściami". Uważaj - jedno z was prawdopodobnie poczuje coś więcej.

Zobacz także:

Horoskop na listopad 2020: WODNIK (21 I - 19 II)

Już 3 listopada Merkury zakończy wsteczny ruch, co ułatwi ci podjąć wszelkie znaczące decyzje życiowe, które ostatnio pojawiły się na horyzoncie. Rozjaśnienie kluczowych kwestii zawodowych, które spędzały ci sen z powiek, powinno nastąpić po 10 listopada. Jasność umysłu, która pozwoli ci skorzystać z zupełnie nowej okazji lub uzyskać awans w dotychczasowym miejscu pracy, pojawi się po nowiu w Skorpionie, czyli już 15 listopada. Wenus dołączy do tego samego obszaru 21 listopada. Poczujesz się już wtedy na tyle pewny siebie, by stawić czoła wszelkim wyzwaniom związanym z karierą i finansami.

Wodniku, jeśli chodzi o twoje życie miłosne, to na większe rewolucje w tej kwestii raczej będziesz musiał zaczekać aż do końca miesiąca. Uważaj na swoje uczucia w okolicach 30 listopada - jeśli wtedy będziesz przechodzić kryzys w relacji z drugą połówką, może się to nawet zakończyć rozstaniem. Z kolei Wodniki, które w tym czasie będą odczuwać pozytywne emocje, mogą się zdecydować na zdecydowane kroki - z wyznaniem miłości na czele.

Horoskop na listopad 2020: RYBY (20 II - 20 III)

Rybo, w tym miesiącu poczujesz, że zaczynasz w końcu panować nad problemami w sferze pieniężnej. Mars, który był w retrogradacji od 9 września, nareszcie przestanie osłabiać twoją energię w sektorze finansów. Istnieje duża szansa, że po 13 listopada w końcu uwierzysz w to, że jesteś w stanie poradzić sobie na własną rękę.

W kwestiach uczuciowych punkt zwrotny dla Ryb nastąpi prawdopodobnie w okolicy zaćmienia Księżyca, czyli 30 listopada. Może mieć to związek z obciążoną dużym ładunkiem emocjonalnym wiadomością od krewnego. Może to być też poważna zmiana w sytuacji życiowej z twoją drugą połówką. Być może zamieszkacie razem lub przeciwnie, wyprowadzicie się...

Horoskop na listopad 2020: BARAN (21 III - 20 IV)

Baranie, w listopadzie poczujesz się tak, jakbyś w końcu wybudził się z długiego zimowego snu. Rządzący twoim znakiem Mars nareszcie wyjdzie z retrogradacji, w której znajdował się od 9 września. Jeśli ostatnio narzekałeś na brak energii, to wiedz, że po 13 listopada odzyskasz moc, również w sferze erotycznej.

Z kolei jeśli chodzi o miłość, to możesz liczyć na spore ożywienie. Na horyzoncie jawi się bowiem widmo głębokiego, fizycznego i emocjonalnego połączenia. Jeśli w drugiej połowie listopada pozwolisz sobie na oddanie i zaufanie tej osobie, to możesz liczyć na to, że korzystnie wpłynie to na pogłębienie waszej więzi.

Horoskop na listopad 2020: BYK (21 IV - 22 V)

Byku, motywem przewodnim w twoim życiu w nadchodzącym miesiącu stanie się miłość. Poczujesz, że sprawy związane z twoim obiektem westchnień w końcu zaczynają zmierzać w konkretnym kierunku. 3 listopada Merkury podejmie ruch naprzód, a już tydzień później wkroczy w twój partnerski sektor, co dodatkowo ułatwi ci wyjaśnić wszelkie nieporozumienia w sferze uczuciowej.

Zaćmienie Księżyca z 30 listopada może znacząco wpłynąć na twój sektor finansowy. Jeśli nawet nie uda się wtedy uzyskać nowego źródła przychodu, to jednak ten okres wniesie do twojej świadomości rozeznanie na temat mocnych stron. Skup się na tych odkryciach, bo mogą wkrótce pomóc ci osiągnąć upragnione cele.

Horoskop na listopad 2020: BLIŹNIĘTA (23 V - 21 VI)

Osobom spod znaku Bliźniąt, którym ostatnio brakowało motywacji do realizacji swoich największych marzeń i aspiracji, mogę w listopadzie liczyć na mocną zmianę. Wszechświat w najbliższych tygodniach wciska dla ciebie przycisk "cała naprzód!", dlatego żal byłoby z tego nie skorzystać. Jeśli szukasz nowej pracy lub chcesz się podjąć dodatkowego wyzwania, to gwiazdy będą temu sprzyjać już po 15 listopada.

Kończące nadchodzący miesiąc zaćmienie Księżyca dla Bliźniąt będzie polegać na ostatecznym odpuszczeniu sobie rzeczy (i osób), które od dawna już ci nie służą. Możliwe są więc silne perturbacje w związkach.

Horoskop na listopad 2020: RAK (22 VI - 22 VII)

Raku, jeśli twoja frustracja w związku z życiem zawodowym osiąga właśnie apogeum, to możesz liczyć na to, że w nadchodzącym miesiącu w końcu odetchniesz z ulgą. Od 13 listopada już do końca roku gwiazdy będą ci mocno sprzyjać w sferze kariery i finansów. To dobry moment na odkładane od dawna decyzje: założenie biznesu, rozmowę z szefem na temat awansu lub szukanie nowej pracy.

Twoje życie uczuciowe w listopadzie zapowiada się niezwykle obiecująco. Od 21 listopada duża szansa na rozkwit relacji lub romans z obiecującymi perspektywami na dłuższą znajomość. Korzystaj!

Horoskop na listopad 2020: LEW (23 VII - 23 VIII)

Lwie, twoje ciągnące się niemiłosiernie od dłuższego czasu sprawy związane z obszarem edukacyjnym oraz prawnym ulegną poprawie po 13 listopada. Wytrzymaj do tego czasu, bo okaże się, że ten przestój w istocie działał na twoją korzyść.

W listopadzie mocno skupisz się też na sprawach domowych. Być może szykuje się dla ciebie start w nowej roli i poważne zmiany w życiu rodzinnym. Jeśli chodzi o miłość, to czeka się raczej spokojny miesiąc - bez większych uniesień, ale także bez dramatów. 

Horoskop na listopad 2020: PANNA (24VIII - 22 IX)

Panno, jeśli ostatnio doskwierały ci jakieś niedogodności lub nawet problemy w sferze seksualnej, to w tym miesiącu możesz liczyć na przełom. Jest możliwe, że po 13 listopada odkryjesz u siebie pewien problem zdrowotny, który wpływał niekorzystnie na te najbardziej intymne aspekty twoje życia.

Postępy w dziedzinie kariery i finansów będą możliwe pod koniec miesiąca. Będzie to jednak dla ciebie dość emocjonalny okres. Jeśli nosiłaś się z zamiarem zmiany pracy, to może być moment, gdy odważysz się wykonać decydujący krok. Za to jeśli już odnalazłaś swoją ścieżkę, to możesz liczyć na to, że twoja praca zostanie dodatkowo doceniona i nagrodzona.

Horoskop na listopad 2020: WAGA (23 IX - 23 X)

Wago, układ planet w nadchodzącym miesiącu będzie mocno sprzyjał unormowaniu twoich spraw miłosnych. Nie zdziw się jednak, jeśli oczyszczenie atmosfery będzie wymagało przeprowadzenia dość poważnej konfrontacji. Możliwe, że tylko tak ostatecznie wyjaśnisz kwestie, które od dłuższego czasu nie dawały ci spokoju.

Listopad dla osób spod twojego znaku zodiaku jawi się wyjątkowo korzystnie w kwestii pieniężnej. Znaczny przypływ gotówki będzie miał związek z wykorzystaniem jak największej ilości twoich wrodzonych talentów.