Horoskop na Dzień Babci 2024 nie dla każdego znaku zodiaku zapowiada się optymistycznie. Baran zupełnie zapomni o dzisiejszym święcie, Byk przypomni sobie w ostatniej chwili, a Strzelca uratuje to, że bliscy go upomną. Sprawdź, co czeka na ciebie tego wyjątkowego dnia. 

Baran (21.03-19.04)

Baran zapomni dziś o święcie babci, a w konsekwencji nie złoży swojej życzeń. Babcia jednak będzie wyrozumiała i szybko to wybaczy. Jeżeli natomiast jesteś babcią, możesz spodziewać się, że twój wnuk nie będzie tego dnia o tobie pamiętał.

Byk (20.04-20.05)

Dziś Byk będzie roztrzepany i niemal nie zauważy, że nadszedł Dzień Babci. Na szczęście w ostatniej chwili sobie o tym przypomni i złoży życzenia. Jeśli jesteś babcią, będziesz musiała wykazać się cierpliwością.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta z wyprzedzeniem pamiętały o Dniu Babci i poprzedniego dnia się na niego przygotowały. Ta z kolei bardzo ucieszy się z życzeń. Jako babcia poczujesz się dziś kochana i zadbana przez swoje wnuki.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

W tym dniu Rak zaplanowane będzie miał już spotkanie ze swoją babcią. Wszystko przebiegnie pomyślnie i uda mu się zrealizować to, co przygotował. Jeżeli jesteś babcią, możesz nastawić się na przyjemnie spędzony dzień.

Lew (23.07-22.08)

Do Lwa wróci nieprzyjemne wspomnienie związane z jego babcią i będzie musiał zdecydować, czy mimo wszystko złoży jej życzenia. Jeżeli jesteś babcią, możesz się rozczarować postawą swojego wnuka.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Babcia Panny będzie dziś potrzebowała jej wsparcia. Ten znak zodiaku powinien się na to przygotować i zadbać o kobietę. Jako babcia, pamiętaj, żeby nie bać się prosić o pomoc, bliscy na pewno z chęcią ci jej udzielą.

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga zaplanuje na dzisiaj niespodziankę dla swojej babci z okazji jej święta. Musi jednak zwrócić uwagę na szczegóły i przygotować się na nieprzewidziane sytuacje. Jeżeli jesteś babcią, zaplanuj sobie dzień wolny na spotkanie z wnukami.

Skorpion (23.10-21.11)

W Dniu Babci Skorpion może być spokojny, ponieważ jego bliscy przypomną mu o tym święcie i zdąży złożyć życzenia. Będąc babcią, nie przejmuj się, jeśli wstaniesz lewą nogą. Pamięć bliskich poprawi ci humor.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec zatęskni za swoją babcią i zapragnie się z nią spotkać. Niestety, zapomni ją uprzedzić o swoich zamiarach i okaże się, że starsza pani nie będzie miała czasu. Jeśli jesteś babcią, los będzie ci dziś sprzyjał i będziesz miała udany dzień.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.02)

W Dzień Babci Koziorożec będzie bujał w obłokach i pomyli to święto z Dniem Dziadka, wobec czego to on dostanie życzenia. Jako babcia, powinnaś upewnić się, że wnuki nie zapomną o twoim dniu i będą mogły je uczcić.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik tak intensywnie będzie myślał o Dniu Babci, że zupełnie zapomni, że należy złożyć jej życzenia z tej okazji. Może się spodziewać, że kobieta nie będzie tym zachwycona. Będąc babcią, uzbrój się w cierpliwość.

Ryby (19.02-20.03)

Odpowiedzialne Ryby już z samego rana złożą życzenia swoim babciom z okazji ich święta. Dzięki temu będą czuły, że spełniły swoją powinność. Jeśli jesteś babcią, spodziewaj się długiej i niezwykle miłej wiadomości od wnuka.