Horoskop anielski na 2024 rok pokazuje, w jakich dziedzinach anioły pomogą poszczególnym znakom zodiaku. Niemal każdy z nas może liczyć na wyjątkowe wsparcie swojego anioła stróża, jeśli tylko będziemy kierować się w życiu dobrym sercem i szczerymi intencjami. Właśnie dzięki temu niebiańscy przyjaciele będą nad nami czuwać. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i zobacz, o co ty powinieneś poprosić swojego anioła stróża. 

Baran (21.03-19.04)

Baran w 2024 roku musi wykazać się mądrością. Czas się zastanowić, co tak naprawdę jest dla niego ważne. Musi przeanalizować wszystkie za i przeciw, po czym podjąć ostateczne decyzje dotyczące odcięcia od siebie tego, co toksyczne. Tylko anioł mądrości może mu w tym pomóc. 

Byk (20.04-20.05)

Byk będzie w 2024 roku niezwykle pracowity i będzie skupiał się na karierze. Los teraz sprzyja mu pod tym względem. Byk musi jednak pamiętać, aby znaleźć balans między pracą a odpoczynkiem i życiem prywatnym. Z pewnością pomoże mu w tym anioł zapracowanych.

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta mogą liczyć na to, że w 2024 roku odwiedzi je anioł miłości. Postawi na ich drodze kogoś tajemniczego, kto natychmiastowo zdobędzie ich serce. Nie muszą się obawiać tej znajomości. Ta osoba zrobi wszystko, aby rozkochać je w sobie i o nie zadbać. 

Zobacz także: 

Rak (21.06-22.07)

Rak może liczyć w 2024 roku na swojego skrzydlatego stróża. Anioł zodiakalnego Raka zrobi wszystko, aby odpowiednio wesprzeć go w życiu i sprawić, że żadna osoba o tym znaku zodiaku nie wpadnie w tarapaty. Kolejne miesiące będą dla Raka naprawdę udane. 

Lew (23.07-22.08)

Lew w 2024 roku będzie miał przed sobą wiele decyzji do podjęcia. Czekają go przełomowe chwile, o ile oczywiście wybierze słusznie. Powinien napisać list do anioła stróża, który chętnie pomoże mu wejść na właściwą ścieżkę, jeśli tylko Lew wykaże się dobrym sercem i szczerymi intencjami.

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie nieco oderwana od rzeczywistości przez cały 2024 rok. To do niej niepodobne, ale właśnie tego teraz potrzebuje, żeby ułożyć swoje życie prywatne. Anioł marzycieli z pewnością pomoże jej nie wpaść przez to w tarapaty i pozwoli jej na pogrążanie się w marzeniach. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga w 2024 roku musi skupić się na swojej rodzinie. Jej misją na najbliższe miesiące jest zacieśnienie relacji z bliskimi i zadbanie o ognisko domowe. Anioły chroniące dom i rodzinę z pewnością jej w tym pomogą, jeśli tylko Waga faktycznie postara się o ich wsparcie. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion musi liczyć na to, że anioł szczęścia, radości i odrodzenia zapewni mu pomyślność. Sam będzie wyznawał zasadę, co ma być, to będzie i ktoś będzie musiał pokierować go na właściwą ścieżkę, aby Skorpion nie wpadł w tarapaty. Z anielską pomocą wszystko mu się powiedzie.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec może liczyć na to, że anioł miłości w tym roku o nim nie zapomni. Wręcz przeciwnie, postawi na jego drodze kogoś, kogo Strzelec dobrze zna i to od dawna. Anioł uwodzenia z kolei przypomni mu, że stara miłość nie rdzewieje i pomoże mu zdobyć serce tej osoby. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec musi liczyć na anioła mądrości. Już na początku roku powinien poukładać sobie wszystko w głowie, aby wiedzieć, którą drogą podążać w kolejnych miesiącach. Jeśli zachowa zdrowy rozsądek, z pewnością uda mu się wyjść na prostą i cieszyć się życiem. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik i anioł od pieniędzy będą w tym roku współpracować. Osoby o tym znaku zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki. W dodatku będą na tyle przedsiębiorcze, że podwoją swoje wynagrodzenie i odpowiednio zainwestują gotówkę. Z pewnością nie będą narzekać na finanse. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby w 2024 roku mogą liczyć na to, że wszystko im się powiedzie. Anioł sukcesu pomoże im osiągnąć to, czego pragną - niezależnie od tego, czy chodzi o ich karierę, czy może życie prywatne. Ryby będą zachwycone, a w kolejnych latach będą mogły jedynie odcinać kupony od sukcesu. 

Zobacz także: